هتل کراتون

The Craton Hotel

شرح

هتل کراتون استانبول یک هتل 5 ستاره است که از پر طرفدارترین هتل های استانبول محسوب می شود. هتل کراتون استانبول در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است و با مرکز خرید جواهر استانبول به اندازه 3 دقیقه پیاده روی، با مرکز خرید آستوریا استانبول به اندازه 14 دقیقه پیاده روی، با مرکز خرید کانیون استانبول به اندازه 31 دقیقه پیاده روی و با مرکز خرید سیتیز نیشان تاشی به اندازه 21 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. ضمنا هتل کراتون استانبول با ماشین با فرودگاه استانبول حدود 31 دقیقه فاصله دارد و ایستگاه مترو نیز به اندازه 3 دقیقه پیاده روی با این هتل در استانبول فاصله دارد.

 

خدمات هتل کراتون استانبول

در هتل کراتون استانبول امکاناتی مثل دو رستوران یک باشگاه ورزشی تعبیه شده است تا مهمان بتوانند اقامتی آرام و به یادماندنی را در این هتل در استانبول تجربه کنند. یک مرکز سلامتی نیز در هتل کراتون استانبول وجود دارد که شامل یک استخر سرپوشیده، یک حمام ترکیه ای و سونا می شود. هتل کراتون استانبول یک کانتر 24 ساعته هم دارد که مسئولین آن در همه حال آماده خدمت رسانی به مهمانان هستند. از این گذشته خدماتی مثل سرو غذا در اتاق شخصی مهمانان و تبدیل ارز نیز در هتل کراتون استانبول به مهمانان آفر داده می شود. هر روز صبح یک صبحانه مفصل سلف سرویس نیز در هتل کراتون استانبول برای مهمانان سرو می شود. 2 سالن اجتماعات نیز در هتل کراتون استانبول وجود دارد که مهمانان می توانند در صورت نیاز از خدمات آن بهره ببرند. ضمنا امکان دسترسی به وای فای رایگان نیز در هتل کراتون استانبول برای مهمانان مهیا شده است.

 

در هتل کراتون استانبول 135 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل کراتون استانبول با سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی و کتری برقی تجهیز شده اند و هر کدام از آن ها یک حمام شخصی با امکاناتی مثل سشوار و دوش تعبیه شده است.

اقامت در هتل کراتون استانبول برای آن دسته از توریستانی که به دنبال رزرو یک هتل 5 ستاره در استانبول هستند و دوست دارند که هتلی در منطقه شیشلی و در نزدیکی یک سری از بهترین مراکز خرید استانبول رزرو کنند، گزینه مناسبی است.

 

نزدیکترین جاذبه های گردشگری استانبول به هتل شامل مرکز خرید و سرگرمی جواهر استانبول، برج ترامپ استانبول، یاقوت کبود استانبول، کاخ دولماباغچه،برج ساعت، ایستگاه مترو تاکسیم، میدان تقسیم، استادیوم ترک تلکوم، برج گالاتا، برج مایدن می باشند. 

آدرس: Fulya mahallesi ortaklar caddesi bahçeler sokak no:۱۶ Şişli istanbul, Sisli, ۳۴۳۹۴ Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه