هتل پولمن لدفانس

Pullman Paris La Defense
خدمات اقامتگاه: BB
تعداد اتاق: ۳۸۲ اتاق
طبقات اقامتگاه: ۱۹ طبقه
سال ساخت: ۲۰۰۰

امکانات اقامتگاه

استقبال فرودگاه
اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
صرافی
خدمات پزشکی
صبحانه بوفه
تهویه مطبوع
سشوار
سونا
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

قوانین اقامتگاه

ورود اتاق: ۱۴:۰۰
تخلیه اتاق: ۱۲:۰۰

شرح

این هتل 5 ستاره درسال 2000 ساخته شده و واقع در منطقه تجاری لا دیفنس است، دارای 382 اتافق در 19 طبقه می باشد، در مقابل CNIT و Grande Archeو فقط 2 دقیقه از مرکز خرید Quatre Temps فاصله دارد، همچنین یو آرنا در 1 کیلومتری هتل پولمن لا دفنس پاریس Pullman La Defense Hotel Paris قرار دارد و Champs-Elysées در فاصله 10 دقیقه ای بوسیله مترو فاصله دارد.  از صبحانه های مختلفی می توانید هر صبح قبل از کار یا گشت و گذار لذت ببرید، از جمله صبحانه کامل بوفه و همچنین گزینه های رایگان آسیایی و گلوتن. غذاهای معتبر که برای سلیقه شما سازگار هستند نیز در رستوران موجود است. ستوران Quinte & Sens  از جمله رستوران های بین المللی می باشد و نوشیدنی ها در کافه ارائه می شوند.

خدمات رفاهی هتل پولمن لا دفنس پاریس

این هتل دارای امکانات برگزاری رویدادها با فضایی به مساحت 750 متر مربع شامل فضای کنفرانس و 13 اتاق جلسه می باشد. اگر به دنبال خدمات خشکشویی و اتوشویی هستید، در اختیارتان قرار خواهد می گیرد.  خدمات نگهبانی، تبدیل ارز و انبار چمدان از جمله خدمات و امکاناتی است که می توانید از میز پذیرش بخواهید. کارکنان هتل به زبان های روسی، چینی، فرانسوی، اسپانیایی،آلمانی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. دسترسی به مرکز تجاری دارید و امکانات استفاده از دستگاه های فکس و فتوکپی با هزینه اضافی امکان پذیر است. خدمات میز پذیرش بصورت شبانه روزی است و خیلی سریع فرآیند چک این شما را انجام می دهند. امکان استفاده از خدمات حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت هزینه اضافی میسر است و روزنامه رایگان در لابی و وای فای رایگان نیز در بخش های عمومی به مانند اتاق ها در اختیار شما خواهد بود. این هتل همچنین دارای آسانسور و پارکینگ با هزینه اضافی و خدمات نگهداری از کودکان نیز با پرداخت مبلغی در دسترس شماست. امکان ورود حیوانات خانگی به هتل با پرداخت مبلغی میسر می باشد. ورود به هتل از ساعت 14 بعد از ظهر  تا 12 شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت 12 ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

امکانات تفریحی هتل پولمن لا دفنس پاریس

یکی از امکانات تفریحی هتل این است که از کافه هتل با درخواست یک نوشیدنی خود را مهمان کنید و از فضا چشم انداز زیبای شهر لذت ببرید. علاوه بر این امکاناتی از قبیل مرکز تناسب اندام و اتاق بخار می باشد.

رستوران هتل

 رستوران کیونت و سنزQuinte & Sens  : غذاهای عالی در قلب لا دیفنس و شامل پنج دستپخت با غذاهای تازه، پر جنب و جوش و در عین حال ساده که روز ها از ساعت 6 تا 11 ونیم شب باز است.

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل دارای دیوارهای ضد صدا داشته و اینترنت وای فای رایگان به همراه یخچال، کتری الکتریکی، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، مبل های راحتی، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان در همه اتاق های هتل قرار داده شده است. میز مطالعه به همراه دیگر امکاناتی مانند تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تلویزیون با شبکه های جهانی در اختیار شماست و نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود. به هر حال اگر نیاز به تخت اضافه دارید می توانید آن را با پرداخت هزینه درخواست دهید.

انواع اتاق های هتل پولمن لا دفنس پاریس

اتاق کلاسیک کویین با چشم انداز: 24 مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

اتاق کینگ دولوکس با چشم انداز: 25 مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

اتاق تویین دولوکس با چشم انداز: 25 مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

اتاق سوپریور کویین با چشم انداز: 27 مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

اتاق سوپریور تویین با چشم انداز: 27 مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

سوییت جونیور کینگ: 45 مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

سوییت خانواده: 45 مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

اتاق خانواده: 45 مترمربع متراژ داشته، چهار تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.

 
آدرس: ۱۱, Avenue De L'Arche, La Défense ۶, ۹۲۴۰۰ Courbevoie, France

موقعیت اقامتگاه

کشور: فرانسه
شهر: پاریس