هتل مایک گاردن

Mike Garden hotel

شرح

هتل 4 ستاره مایک گاردن ریزورت پاتایا Mike Garden Resort Pattaya در قسمت شمالی پاتایا قرار گرفته است و فقط 10 دقیقه با ساحل فاصله دارد، همچنین این هتل 4 دقیقه  تا ترمینال اتوبوس‌های پاتایا فاصله دارد. این هتل چهار ستاره دسترسی راحتی به جاذبه‌های گردشگری پاتایا دارد.

هتل مایک گاردن  200 اتاق دارد. اتاق‌ها بسیار بزرگ هستند و از کفپوش‌های چوبی در ساخت آنها استفاده شده است. امکانات هر اتاق شامل یک تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای، یک مینی بار و یک سشوار است. همچنین هر اتاق یک حمام اختصاصی و بزرگ دارد که دوش و وان هم در آنها تعبیه شده است. خدمات نظافت اتاق ها در هتل مایک گاردن ریزورت 24 ساعته است.

باتوجه به اینکه این هتل در یکی از خیابان‌های اصلی پاتایا واقع شده است در اطراف آن انواع مراکز خرید، بازارهای محلی، رستوران، کافی شاپ و باشگاه‌های شبانه وجود دارد. از امکانات تفریحی می‌توان به استخر روباز هتل و مجموعه تندرستی اسپا اشاره کرد. مهمانان هتل می‌توانند از خدمات ماساژ و همچنین آروماتراپی که یک روش درمانی به کمک روغن های فرار و بودار طبیعی است نیز استفاده کنند. همچنین شنا در استخر هتل و یا استفاده از اتاق بخار آن، بسیار به مسافران  توصیه می‌شود.

رستوران هتل   هرروز صبح، صبحانه را به صورت بوفه سرو می‌کند و برای وعده‌های نهار و شام نیز انواع غذاهای بین المللی را می‌توان از منو انتخاب کرد و سفارش داد. مهمانان هتل در صورت تمایل می‌توانند غذا را در اتاق‌های خود میل کنند.

آدرس: ۲۲۱ / ۷۱-۷۲ Soi Chalermprakiat ۱, ۳rd Pattaya Rd٫ Naklua, Chonburi, ۲۰۱۵۰ Pattaya Central, Thailand

موقعیت اقامتگاه

کشور: تایلند
شهر: پاتایا