اینتر کانتیننتال استانبول

InterContinental Istanbul

شرح

هتل پنج ستاره اینترکنتینانتال استانبول (InterContinental Istanbul) در قلب این شهر جای گرفته است و پیاده تنها ۱۵ دقیقه با مشهورترین مراکز خرید و سرگرمی شهر فاصله دارد. هتلی بسیار لوکس با ظاهری مدرن و چشم اندازی تماشایی.

خدمات رفاهی هتل اینترکنتینانتال استانبول

اینترنت رایگان درتمامی قسمت های هتل در دسترس می باشد. پارکینگ موجود است اما نیاز به رزرو قبلی و هزینه اضافه دارد. ترانسفر فرودگاه نیز با پرداخت مبلغی انجام می شود. تحویل اتاق خصوصی، سریع و پاسخگویی پذیرش ۲۴ ساعته از دیگر خدمات هتل است. اگر تصمیم دارید با کودکان خود سفر کنید می توانید نگهداری از آنان را برای ساعتی به هتل واگذار کنید که البته نیاز به پرداخت هزینه دارد. استفاده از اتاق جلسات و امکانات آن نیز پولی می باشد. اتاق را از ساعت ۱۴ به بعد تحویل می دهند و برای تخلیه آن تا ساعت ۱۲ ظهر زمان خواهید داشت. کارمندان هتل می توانند به زبان های ترکی، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی و عربی پاسخگوی شما باشند.

امکانات تفریحی هتل اینترکنتینانتال استانبول

از امکانات رفاهی عالی هتل می توان به استخر روباز، تراس آفتاب گیری و همچنین استخر آب گرم ویژه آن اشاره کرد. علاوه بر این میهمانان می توانند از درمان طبی، حمام بخار اصیل ترکی و سونای سوئدی بهره مند شوند. مرکز تندرستی هتل که به طور کامل بازسازی شده است، اوقات استراحت باکیفیت و آرامشی بینظیر را با مرکز تناسب اندام، استخر روباز، درمان صورت و بدن، کارکنان حرفه ای و آخرین تجهیزات فن آوری ارائه می دهد. حمام ترکی و بخار مجزا برای خانم ها و آقایان فراهم است.

رستوران هتل:

رستوران زعفران: رستورانی که برنده جایزه بین المللی شده و غذاهای لذیذ ترکی و عثمانی را با چشم انداز Bosphorus سرو در شام می کند.

رستوران و لانج وراندا: مهمانان رستوران می توانند غذاهای بین المللی را با صورت انتخابی از منو در باغ برای نهار و شام میل کنند.

رستوران براسری: رستورانی که بوفه صبحانه در آن برقرار است و به تازگی کاملا بازسازی شده است.

امکانات اتاق های هتل

اتاقی های دارای اینترنت رایگان هستند. مهمانان می توانند از هوای مطبوع اتاق ها لذت ببرند. از جمله امکانات آن ها تلوزیون با پخش کانال های پولی، تلفن، بطری آب رایگان، وان، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، منو بالش (ارتفاع جنس و ضخامت)، مینی بار، سرویس روزانه، دمپایی، حوله حمام، تخته اتو، میز و تخت اضافه می باشند. با پرداخت هزینه اضافه می توانید از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبحانه میل کنید و اگر تمایل داشته باشید آن را به اتاقتان بیاورند.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد: این اتاق ها ۳۶ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت کینگ سایز هستند و سه بزرگسال همراه دو کودک می توانند در آن اقامت کنند.
 • اتاق های کلاب: اتاق هایی با ۳۶ متر مربع وسعت که دارای یک تخت کینگ سایز می باشند و می توانند میزبان ۳ بزرگ سال و دو کودک باشند. چشم انداز اتاق را می تونید رو به شهر یا رو به دریا انتخاب کنید.
 • سوییت اکسکیوتیو: این اتاق ها مجموعا ۱۰۵ متر مربع مساحت و دارای یک تخت کینگ سایز هستند، چهار بزرگ سال همراه سه کودک گنجایش آن ها است. چشم انداز آن ها رو به دریا است.
 • سوییت جونیور: با ۶۵ متر مربع وسعت دارای یک تخت دابل بزرگ یا دو تخت تویین می باشند که ۴ بزرگ سال همراه ۳ خردسال می توانند در آن بمانند. منظره سوییت رو به شهر است.
 • سوییت بیزنس: ۹۵ متر بزرگی آن ها است و با منظره رو به دریا از چهار نفر همراه با سه کودک میزبانی می کنند.

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • بومنتیادا۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد اگر پیاده به آنجا بروید ۳۴ دقیقه و با تاکسی ۹ دقیقه ای به آن خواهید رسید. با مترو نیز ۲۲ دقیقه طول می کشد.
 • پارک ودافون: این پارک حدودا ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با ۹ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از تراموا ۱۴ دقیقه ای و پیاده روی تا آنجا ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۸ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه ای و با استفاده از تراموا ۳۵ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۰ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۳۶ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۳ کیلومتر با شما فاصله دارد و با ۱۶ دقیقه پیاده روی یا ۷ دقیقه تاکسی سواری به آن خواهید رسید.
 • کاخ دلما باغچه: ۷۵۰ متر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۲ دقیقه ای طی کنید. پیاده نیز تنها ۱۰ دقیقه راه در پیش دارید.

 • میدان تکسیمتنها ۶۵۰ متر با شما فاصله دارد و با یک پیاده روی خیلی کوتاه شما در این خیابان خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۲۴ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۷ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها۴۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۳۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 
آدرس: Asker Ocagi Cad٫ No :۱, Taksim, Beyoglu, ۳۴۴۳۵ Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه