هتل بلکون

Belkon Hotel

شرح

[caption id="attachment_91960" align="alignnone" width="730"]هتل 4 ستاره بلکون انتالیا هتل اقتصادی 4 ستاره بلکون انتالیا[/caption]

آنتالیا مسیر محبوب برای ایرانیان است، که تقریبا سفر به صرفه محسوب می شود. هتل بلکون برای کسانی که قصد اقامت در هتل های کلاس اقتصادی را دارند، هتل بلکون آنتالیا گزینه ایده عالی برای آنان است، هتل در منطقه بلک قرار دارد. هتل بلکون تنها با مرکز شهر  37 کیلومترفاصله دارد. حاذبه های دیدنی بسیاری در اطراف هتل هست که می توانید از آنها بازدید کنید. از جمله تئاتر رومی آسپندوس. مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم / کوندو، زمین گلف مونتگومری، باغ ادیان، که آن را به یکی از مهم‌ترین هتل‌های آنتالیا برای خانواده‌ها تبدیل کرده است.

اتاق های هتل شیک و دارای مبلمان تمیز هستند، اینترنت پرسرعت بی سیم رایگان در تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل در دسترس است. فاصله هتل تا فرودگاه آنتالیا 17.3 کیلومتر است واحدهای اقامتی هتل دارای تهویه مطبوع، چای وقهوه ساز هستند.  این هتل دارای پارکینگ رایگان در نزدیکی هتل است.

رستوران هتل

هتل بلکون آنتالیا یک رستوران دارد که غذا را به صورت بوفه باز سرو میکند.

زمان ورود و خروج

ورود به هتل بلکون آنتالیا از ساعت 14:00 به وقت آنتالیا شروع می شود و مهمانان می توانند تا ساعت 12:00 بعد از ظهر به هتل مراجعه کنند.

ویژگی های هتل

این هتل دارای تعداد زیادی امکانات تفریحی است که به اقامت لوکس بیشتری می بخشد.

واحدهای اقامتی هتل دارای نظافت بالایی هستند زیرا به صورت روزانه نظافت می شوند.

این هتل در یک منطقه استراتژیک با دسترسی آسان واقع شده است.

سوالات متداول هتل بلکون آنتالیا

فاصله هتل بلکون آنتالیا تا مرکز شهر

مرکز شهر آنتالیا 37 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

نزدیکترین جاذبه های گردشگری آنتالیا

اقامت شما در هتل بلکون آنتالیا شما را قادر می سازد تا از بسیاری از مکان های دیدنی آنتالیا دیدن کنید که شاید مهم ترین آن ها تئاتر رومی آسپندوس، مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم/کوندو، زمین گلف مونتگومری، باغ ادیان و شهربازی سرزمین افسانه ها باشد.

فاصله هتل بلکون آنتالیا تا فرودگاه آنتالیا

فرودگاه های زیادی در داخل و نزدیک شهر آنتالیا وجود دارد. نزدیکترین این فرودگاه ها به هتل بلکون آنتالیا فرودگاه آنتالیا است که حدود 17.3 کیلومتر فاصله دارد و همچنین 1 متر با هتل فاصله دارد.

کارکنان به جه زبانی صحبت می کنند

کارکنان پذیرش هتل علاوه بر برخی از زبان های خارجی از جمله انگلیسی، آلمانی، روسی و ترکی به زبان محلی نیز صحبت می کنند

قیمت رزرو یک شب در هتل بلکن آنتالیا

قیمت شب با توجه به نوع اتاق یا سوئیت متفاوت است و ممکن است تحت تاثیر فصل توریستی باشد، برای بررسی آخرین قیمت ها در هتل بلکون آنتالیا به قسمت نرخ اتاق ها مراجعه کنید.

آدرس هتل بلکون آنتالیا

هتل بلکون آنتالیا در منطقه بلک آنتالیا و در 17.5 کیلومتری تئاتر رومی معروف آسپندوس واقع شده است. و حدود 10 کیلومتر از مرکز خرید Antalium Premium / Kundu در آنتالیا فاصله دارد. زمین گلف مونتگومری در 7.4 کیلومتری هتل قرار دارد. چیزی که این هتل را متمایز می کند این است که در نزدیکی باغ ادیان و در 2 کیلومتری آن و در حدود 1.3 کیلومتری شهربازی سرزمین افسانه ها قرار گرفته است. در مورد فرودگاه های نزدیک به هتل، فرودگاه آنتالیا 17.3 کیلومتر و حدود یک متر با هتل فاصله دارد.

 

دسترسی های نزدیک به هتل بلکون کلاب آنتالیا

از این هتل چهار ستاره تا سواحل دریای مدیرانه سه کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا سی دقیقه فاصله است.

 
 
آدرس: CamlIk Cad٫ Uckum Tepesi Mevkii Kadriye Mah٫, Belek ۰۷۵۰۰ Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
منطقه: بلک