امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صندوق امانات
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
کتابخانه داخل اتاق
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

این هتل در مرکز تاریخی شهر ایروان و در خیابان آبویان واقع شده است. از هتل تا ایستگاه متروی میدان جمهوری 3 دقیقه پیاده راه است. در هتل آویاترانس دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان است و هتل یک جای پارک رایگان هم در اختیار مهمانان قرار می دهد.

اتاق های این هتل همگی با دکوراسیون مدرنی تزیین شده اند و همه ی واحد ها تهویه هوا مطبوع دارند. همچنین یک سرویس بهداشتی اختصاصی، میز کار و یک تلویزیون با کانال های ماهواره ای هم در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از آن بهره ببرید.

هر روز صبح صبحانه به سبک سلف سرویس در هتل سرو می شود. در رستوران مدرن هتل که در طبقه اول آن واقع شده است، غذاهای اروپایی و ارمنی سرو می شود.

هتل آویاترانس در کنار خیابان شمالی قرار گرفته است و 3 دقیقه پیاده تا گالری ملی ارمنستان، موزه تاریخ ارمنستان، بانک مرکزی ارمنستان و وزارت خانه ی ارمنستان راه دارد.

پذیرش هتل بصورت شبانه روزی باز است و یک میز پیشخوان هم آماده پاسخگویی به شماست . فرودگاه بین المللی وارتنوتس 15 دقیقه با ماشین تا هتل راه دارد و سرویس رفت و برگشت به آنجا از طریق هتل قابل دریافت است. زوج های جوان این هتل را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد 9 را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.

آدرس: Abovyan Street ۴, ۰۰۱۰ Yerevan, Armenia

موقعیت اقامتگاه

کشور: ارمنستان
شهر: ایروان