هتل انقلاب مشهد

شرح

هتل انقلاب از هتل‌های دو ستاره مشهد است که سال 1393 با 8 طبقه در خیابان امام رضا 8، چهارراه دوم، سمت چپ احداث گردید. هتل در فاصله ی کمتر از 10 دقیقه پیاده تا حرم حضرت ثامن الحجج قرار گرفته است.

تنوع اتاق‌های هتل انقلاب مشهد:

هتل انقلاب مشهد دارای 60 باب اتاق که نظیر اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته می باشد. تمام اتاق‌های هتل بسیار زیبا و با نوردهی خوب طراحی شده اند. نظافت و پاکیزگی اتاق‌ها یکی از اصل‌های مهم است که هتل این نکته را با استفاده از خدمات خانه‌داری مجرب به بهترین نحو رعایت کرده است.

کیفیت رستوران هتل انقلاب مشهد:

هتل انقلاب مشهد دارای رستورانی با ظرفیت 80 نفر است. سالن غذاخوری هتل با سرو انواع غذاهای ایرانی با کیفیت در محیطی پاکیزه سبب شده تا میهمانان از صرف غذا در هتل رضایت داشته باشند.

چه خدماتی در هتل انقلاب مشهد ارائه می شود؟

هتل انقلاب مشهد در مجموعه ی خود با داشتن امکانات عمومی نظیر: کافی شاپ(سرو انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم مکانی دنج و آرام برای دورهمی‌های کوچک و رفع خستگی) می باشد. خدمات برای ناتوانان جسمی، اینترنت پرسرعت و رایگان و... سعی کرده تا اقامت خوبی را برای میهمانانش فراهم کند.

موقعیت مکانی هتل انقلاب مشهد چگونه است؟

هتل انقلاب مشهد در امام رضا هشت قرار دارد ویژگی بارز این کوچه هتل‌های متعدد می باشد، شاید بیش از ده درصد هتل‌های مشهد در این کوچه قرار دارند که این موضوع حجم جمعیت این کوچه را افزایش داده است و برای مسافرینی که با اتومبیل شخصی خود به شهر مشهد می آیند با توجه به جمعیت محرک در این کوچه و نداشتن پارکینگ اختصاصی اقامت در این هتل کمی سخت شده است. هتل انقلاب مشهد در نزدیکی بازار رضا قرار دارد و شما می توانید با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی به بازار رضا بروید، همچنین در پشت این هتل بازار کفش‌های ارزان قیمت قرار دارد که برای خرید کفش‌های مجلسی و اسپرت بسیار مناسب می باشد. هتل انقلاب مشهد در نزدیکی مهدیه مشهد می باشد و اگر مایل باشید می توانید با مراجعه به مهدیه مشهد از برنامه‌های دینی و مذهبی این موسسه مذهبی استفاده نمایید.

فاصله هتل انقلاب با مکان های مهم مشهد مقدس

  • فاصله تا ورودی باب الرضا : 10 دقیقه پیاده روی.
  • فاصله تا پایانه مسافربری مشهد : 13 دقیقه با وسیله نقلیه.
  • فاصله تا بازار رضا مشهد : 11 دقیقه پیاده روی.
  • فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام : 12 دقیقه پیاده روی.
  • فاصله تا فرودگاه مشهد :16 دقیقه با وسیله نقلیه.
  • فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد : 15 دقیقه با وسیله نقلیه.
  • فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد : 27 دقیقه با وسیله نقلیه.
آدرس: خيابان امام رضا-امام رضا هشتم-تقاطع دوم

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: مشهد