هتل حافظ مشهد

شرح

هتل حافظ مشهد یکی از نزدیک ترین و قدیمی ترین هتل های مشهد به بارگاه مطهر رضوی از سمت باب الجواد می باشد. این هتل برای بالا بردن کیفیت هتل خود، در سال 1393 بازسازی کاملی را انجام داد. هتل مذکور در خیابان اندرزگو ( خسروی سابق ) واقع شده که به مکان های مهم شهر مشهد نزدیک است که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. هتل حافط مشهد لابی زیبا و نقلی دارد که همین امر باعث شده، فضایی صمیمی تر ایجاد شود. تلویزیون صفحه تخت، مبلمان های راحت و ... از امکانات موجود در لابی هتل حافظ هستند. میهمانان بعد از کمی استراحت در لابی می توانند اتاق خود را تحویل گرفته و در آن مکان مشغول استراحت شوند.

معرفی اتاق های هتل حافظ مشهد به همراه رستوران و کافی شاپ

هتل حافظ مشهد دارای 50 اتاق می باشد که به صورت دو، سه و چهار تخته هستند. برخی از این اتاق ها، مجهز به بالکن بوده که چشم انداز خوبی به حرم مطهر دارد. تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه مطبوع، ملزومات بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... در داخل اتاق های هتل وجود دارند. این امکانات سبب می شود تا راحتی میهمانان بیشتر فراهم شود. هتل حافظ مشهد رستورانی دارد که غذاهای ایرانی را با کیفیت مطلوبی به میهمانان خود ارائه می دهد. در رستوران هتل حافظ مشهد غذاها به صورت منو، بوفه سلف سرویس است که دست شما را برای انتخاب سالاد ها و ترشی های خوشمزه باز می گذارد. کافی شاپ این هتل هم در طبقه همکف و مجاور لابی قرار گرفته است. انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر های لذیذ و ... در منو کافی شاپ وجود دارد.

اماکن دیدنی نزدیک به هتل حافظ مشهد

از اماکن دیدنی نزدیک به این هتل می توان به حمام مهدی قلی بیگ، بازار سرشور، بازار فرش فروش ها و ... اشاره کرد. حمام مهدی قلی بیگ در حال حاضر، موزه مردم شناسی مشهد می باشد. بازار سرشور هم که در زمان های خود جزئی از بازار های مهم بوده، اکنون به کوچه ای تنگ و باریک، با مغازه های رنگارنگ تبدیل شده است. اما بازار فرش فروش ها همچنان پا برجاست و بهترین فرش های دستبافت را می توان در آن مکان پیدا کرد. خیابان شهید دیالمه ( خسروی نو ) یکی از خیابان های مهم در مشهد است که بورس آئینه شمعدان، لباس عروس و دیگر ملزومات عروسی می باشد. آدرس هتل حافظ مشهد به این شرح است.

فواصل هتل حافظ از مراکز گردشگری:

  • فاصله تا ورودی باب الرضا : 6 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام : 6 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا بازار رضا مشهد : 6 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا پایانه مسافربری مشهد : 7 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا ورودی باب الجواد : 8 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد : 15 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد : 22 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد : 29 دقیقه با ماشین
  • فاصله تا فرودگاه مشهد : 15 دقیقه با ماشین
آدرس: مشهد- خیابان شهید اندرزگو

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: مشهد