هتل ونوس تکسیم

Venus Hotel Taksim

شرح

هتل Venus Taksim (ونوس تقسیم) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در استانبول انتخاب می کنند. هتل Venus Taksim هتلی 3 ستاره  می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

رستوران هتل

هتل  رستوران ندارد ولی می‌توانید از رستوران‌هایی که در نزدیکی هتل قرار دارند نسبت به تهیه غذا اقدام کنید.

امکانات عمومی هتل

هتل سعی کرده‌است تا امکانات عمومی خود را در بهترین سطح از کیفیت به مهمانانش ارائه کند. از جمله این امکانات که یکی از مهم‌ترین آن‌ها است دسترسی به اینترنت رایگان وای فای در همه بخش‌های هتل است.

وجود پارکینگ دیگر موردی است که هتل Venus Hotel Taksim Istanbul برای مسافرانش آماده کرده‌است، ولی این پارکینگ در خود هتل نیست بلکه در یک فاصله بسیار نزدیک قرار دارد و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه اضافی دارید. اگر پول رایج کشور ترکیه را با خود به همراه ندارید اصلا نگران نباشید زیرا هتل صرافی و تبدیل ارز دارد و به راحتی می‌توانید در هتل پول خود را تبدیل به پول رایج ترکیه کنید. پذیرش هتل بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما است و کارکنان آن به زبان ترکی و انگلیسی مسلط هستند.
این هتل چند طبقه برای سهولت در رفت و آمد مسافرانش آسانسور نیز دارد و می‌توانید برای رفتن به اتاق خود به راحتی از این آسانسور استفاده کنید. اتو، لاندری و خشکشویی از خدماتی هستند که ساکنان هتل با پرداخت هزینه جداگانه می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند. اگر سفارش یا خریدی از سوپر مارکت داشته‌باشید هتل این امکان را برای شما فراهم کرده‌است که خریدهایتان را به راحتی به شما برساند. این نکته را باید متذکر شد که حیوانات برای ورود به این هتل با ممنوعیت رو به رو هستند. بهتر است بدانید در بخش‌های عمومی هتل اجازه سیگار کشیدن به مسافران هتل نمی‌دهند. در ادامه به امکانات اتاق‌های هتل ونوس تکسیم استانبول خواهیم پرداخت.

امکانات و انواع اتاق‌های هتل

اتاق‌های هتل  دارای لوازم ضروری و مورد نیاز مسافران برای یک اقامت راحت هستند. تخت‌هایی راحت با رو تختی‌هایی سفید و تمیز در تمام اتاق‌ها وجود دارد و چراغ خواب‌هایی که بالای همه تخت‌ها وجود دارد سبب شده‌است تا روشنایی اتاق‌ها به نحو بسیار خوبی تنظیم شود. تمام واحدها دارای پنجره هستند و پرده‌های سفید روی پنجره‌ها نصب شده‌است. اتاق‌ها نیز مانند سایر بخش‌های هتل به اینترنت رایگان پر سرعت دسترسی دارند تلویزیون روی دیوار تمام اتاق‌ها نصب شده‌است. علاوه بر موارد گفته شده وجود سرویس بهداشتی و حمام را نیز باید به موارد گفته شده اضافه کرد و گفت که بهداشت در سطح بسیار خوبی در این مکان‌ها رعایت شده‌است. لوازمی همچون حوله نیز در حمام‌ها قرار داده شده‌است. تمیزی و نظافت اتاق‌ها نیز در حد خوبی رعایت شده‌است. انواع اتاق‌های هتل شامل:
• اتاق یک نفره اقتصادی با یک تخت تک نفره
• اتاق سه نفره اقتصادی با یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره
• اتاق اقتصادی با یک تخت دو نفره
• اتاق استاندارد با یک تخت دو نفره

 

آدرس: Huseyin Aga Mah٫ Tarlabasi Bulv٫ No:۷۵ Beyoglu, Beyoglu, ۳۴۴۳۵ Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
منطقه: بی اغلو