سافران هتل

Safran Hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صندوق امانات
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
کتابخانه داخل اتاق
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

این هتل ۴ ستاره برای هر اتاق خود تراسی دارد که نمایی از شهر و خیابان را به نمایش می گذارد. هتل سافران باکو Safran Hotel در ناحیه گیاندزلیک باکو قرار گرفته است و ایستگاه قطار مرکزی باکو، تنها ۵ کیلومتر از هتل فاصله دارد. همچنین ترانسفر فرودگاهی رایکانی شما را از فرودگاه بین المللی باکو که در ۲۵ کیلومتری هتل می باشد به این محل می رساند. با ۱۰ دقیقه پیاده روی به موزه حیدر علی اف و استادیوم توفیق بهراموف می رسید.

ترانسفر فرودگاهی رایگان یا حتی سرویس حمل و نقل عمومی را با پرداخت هزینه آن داشته باشید. تمام خدمات نظافت و شستشو مانند شستشو و اتوشویی لباس ها یا انجام نظافت اتاق ها نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد. فکس و فتوکپی به همراه اتاق ملاقات و یک مرکز تجاری با رزرو آن ها در اختیارتان قرار داده می شود. پس شما مهمانانی که برای کار خود در این شهر اقامت می کنید، می توانید ملاقات های خود را در این اتاق ها برگزار کنید.

فضایی برای افراد سیگاری در نظر گرفته شده که به همراه تهویه مطبوع هوای باقی قسمت های هتل را عاری از دود سیگار نگه دارد. می توانید از هتل ماشین کرایه کنید یا اینکه از سرویس حمل و نقل و تاکسی هتل استفاده کنید. پارکینگ خصوصی رایگانی در نزدیکی هتل قرار دارد که نیازی به رزرو ندارد. پذیرش هتل تنها در ساعات مشخصی انجام گرفته از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. از امکانات پذیرش هتل می توان به پاسخگویی شبانه روزی کارکنان این میز به شما مهمانان، خدمات نگهبانی، انبار چمدان، ورود و خروج سریع و تحویل به موقع اتاق ها و صندوق امانات اشاره کرد. ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است. اینترنت وای فای رایگان در همه نقاط در دسترس است و شما را به شبکه جهانی متصل می دارد. کارکنان هتل به ۴ زبان ترکی، روسی، انگلیسی و آذربایجانی صحبت می کنند.

بوفه صبحانه حاضری سرو می شود که هر روز بین ساعات ۷ تا ۱۰ صبح قابل سفارش است. می توانید از خدمات پذیرایی در اتاق ها استفاده کنید. صبحانه این هتل رایگان می باشد.

رستوران هتل: این رستوران در تهیه غذاهای محلی بسیار حرفه ای بوده و بوفه صبحانه، ناهار، شام را تهیه می کند و هر روز باز می باشد.

امکانات اتاق های هتل

تمیزی هر ۴۹ اتاق به همراه دیوارهای ضد صدا به استراحت و راحتی بهتر شما کمک خواهد کرد. تمام اتاق ها، خدمات و امکانات متنوعی را دارا می باشد. به عنوان نمونه، می توان به تهویه مطبوع، یخچالی کوچک، حمام خصوصی با وسایل آرایشی–بهداشتی رایگان، دمپایی و تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی برای کمی سرگرمی درون اتاق اشاره کرد. در حمام سشوار و دمپایی نیز قرار داده شده است و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها مهیاست.

انواع اتاق های هتل سافران باکو

تمام اتاق های هتل در حمام دارای دوش می باشند.

 • اتاق استاندارد دبل: ۲۵ مترمربع مساحت داشته دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق دولوکس دبل: ۴۷ مترمربع مساحت و یک تخت کویین دارد.
 • اتاق بادجت سینگل: با مساحت ۲۶ مترمربع و یک تخت دو نفره کینگ می باشد.
 • اتاق استاندارد سینگل: ۲۵ مترمربع متراژ، یک تخت یک نفره دارد.
 • اتاق استاندارد دبل یا دوقلو: با مساحت ۲۰ مترمربع مساحت دارد.

فاصله تا جاذبه های معروف شهر باکو

 • سالن تئاتر اپرا و باله آذربایجان: ۳٫۲ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۶ دقیقه رانندگی یا ۵۰ دقیقه پیاده روی به این سالن تئاتر خواهید رسید. اتوبوس خط ۴ هم اگر سوار شوید، ۲۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فورمول ۱ گرند پریکس باکو: ۳٫۶ کیلومتر فاصله داشته و با ۱۶ دقیقه رانندگی یا ۳۲ دقیقه سوار اتوبوس ۸۸ بودن، نیز به این پیست مسابقه خواهید رسید.
 • میدان فانتین: ۳٫۷ کیلومتر است که با ۳۵ دقیقه سواری با اتوبوس به آن خواهید رسید. تاکسی نیز، ۱۹ دقیقه ای شما را به این میدان می رساند.
 • مسجد تازه پیر: ۳٫۸ کیلومتر تا هتل فاصله داشته که با ۲۰ دقیقه رانندگی به این مسجد می رسید. اگر سوار اتوبوس خط ۴ شوید هم در مدت ۳۵ دقیقه به مقصد می رسید.
 • کاخ اسماعیلیه: این کاخ با معماری زیبایی که دارد، در فاصله ۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است. با ۴۰ دقیقه سواری با اتوبوس خط ۴ یا ۲۰ دقیقه سوار تاکسی شدن، به این میدان می رسید.
 • کاخ شیروان شاه: ۴٫۲ کیلومتر فاصله بوده که با ۲۵ دقیقه رانندگی به این کاخ خواهید رسید. از جلوی هتل اتوبوس خط ۴ را سوار شده تا در مدت ۴۰ دقیقه به نزدیکی کاخ برسید.
 • برج مایدن: ۴٫۲ کیلومتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه و با اتوبوس خط ۶، حدود ۴۲ دقیقه در راه خواهید بود.

 • مسجد محمد: فاصله مسجد تا شما، ۴٫۴ کیلومتر بوده که با ماشین ۳۰ دقیقه و با اتوبوس خط ۸۸، نزدیک به ۴۰ دقیقه زمان می برد که به این محل برسید. این مسجد در نزدیکی پارک فیلهارمونی قرار گرفته است.
 • پارک فیلهارمونی: این پارک ۴٫۵ کیلومتر دورتر بوده و با تاکسی، نزدیک به ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس حدود ۳۵ دقیقه زمان می برد که به این پارک برسید.
 • موزه فرش آذربایجان: ۵ کیلومتر فاصله دارد که با ۲۵ دقیقه رانندگی یا ۴۰ دقیقه اتوبوس سواری به این موزه خواهید رسید.
 • ایستگاه متروی معمار عظمی: ۲٫۳ کیلومتر فاصله دارد که تنها با ۱۱ دقیقه رانندگی یا ۳۰ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه خواهید رسید. برای حمل و نقل عمومی باید دو خط مترو و سپس اتوبوس سوار شوید که در این صورت ۲۳ دقیقه راه خواهید داشت.
 • پارک گروهبانان: ۲٫۲ کیلومتر فاصله دارد که با ۶ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی نیز به این پارک خواهید رسید.
 • استادیوم توفیق بهراموف: ۱٫۱ کیلومتر دورتر است که با ماشین ۴ دقیقه طول می کشد. با اتوبوس خط ۱۳، ۶ دقیقه تا این استادیوم راه دارید. برای پیاده روی حدود ۲۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی حیدر علی اف: ۲٫۳ کیلومتر دورتر است و با ماشین ۹ دقیقه و با اتوبوس خط ۴ نزدیک به ۱۵ دقیقه به مقصد می رسید.
 • فرودگاه بین المللی حیدر علی اف: ۱۹ کیلومتر فاصله بوده که با ترانسفر فرودگاهی، ۳۵ دقیقه طول می کشد تا به هتل برسید.

 

آدرس: Jeyhun Hajibeyli Street ۲۸۲, AZ۱۰۶۹ Baku, Azerbaijan

موقعیت اقامتگاه