هتل رویال ات کوئینز

Royal at Queens hotel

شرح

هتل رویال ات کوئینز سنگاپور (Hotel Royal @ Queens) یک هتل 3 ستاره و کاربردی در منطقه هنری و میراثی سنگاپور است. دکور اتاق‌های هتل رویال ات کوئینز سنگاپور، ساده و فاقد حال و هوای خاصی هستند، اما تمام این 231 اتاق (شامل 8 آپارتمان با خدمات و آشپزخانه کوچک)، در استانداردهای این شهر فوق‌العاده بزرگ هستند. این اتاق‌ها برای رفاه مسافران  به دستگاه‌های قهوه‌ساز و چای‌ساز، یخچال‌های کوچک، ابزارهای اتو کشیدن و اینترنت رایگان بی‌سیم (محدود به دو دستگاه) مجهز شده‌اند. غذا در بوفه صبحانه معمولی است و باشگاه و استخر هتل بسیار کوچک هستند؛ با این حال هتل رویال ات کوئینز سنگاپور در یک موقعیت مکانی عالی در شهر قرار دارد و دسترسی آسان با پای پیاده یا با سیستم حمل و نقل عمومی به موزه‌ها، جاده باغ و زندگی شبانه Clarke Quay را فراهم می‌کند. هتل جی در نزدیکی این هتل، امکانات به‌روزتر و شخصیت بیشتری دارد، اما اتاق‌هایش به مراتب کوچکترند.

هتل رویال ات کوئینز سنگاپور ساده‌تر از آن چیزی است که از نام سلطنتیش بر می‌آید. در بیرون یک ساختمان خاکستری با اندازه متوسط و در داخلش هم به همان اندازه ساده و یکدست است. چیدمان کاربردی لابی، یادآور یک ساختمان اداری است. دیگر بخش‌های عمومی هتل شامل رستوران، باشگاه بدنسازی و استخر هم فاقد کارکتری خاص بوده و قدیمی به نظر می‌آیند. یکی از مزایای این هتل آسانسورهای پر سرعتش است. تمرکز هتل رویال ات کوئینز سنگاپور بیشتر بر کاربردپذیری است تا زرق و برق و جلوه‌گری و بیشتر میزبان گروه‌های دانشجویی یا توریستی است.

موقعیت مکانی هتل رویال ات کوئینز سنگاپور

هتل رویال ات کوئینز سنگاپور در منطقه Bras Basah قرار گرفته و به موسسه‌ها، جاذبه‌های گردشگری و محله‌های مشهور شهر نزدیک است. دانشگاه مدیریت سنگاپور و موزه هنرهای معاصر SAM at 8Q به فاصله یک پیاده‌روی 2 دقیقه‌ای از هتل رویال ات کوئینز سنگاپور فاصله دارند. مسافران می‌توانند در کمتر از 10 دقیقه با پای پیاده به موزه Peranakan، موزه ملی و محیط سرسبز پارک Fort Canning برسند. هتل معروف رافلز، بازارهای بزرگ شهر در خیابان Bugis، منطقه تاریخی Tiong Bahru و زندگی شبانه پر هیجان منطقه Clarke Quay نیز با یک پیاده‌روی کوتاه قابل دسترس هستند. با یک پیاده‌روی کوتاه 10 دقیقه‌ای می‌توان به 3 ایستگاه مترو و حداقل دو ایستگاه اتوبوس رسید. با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی می‌توان در کمتر از 7 دقیقه به فروشگاه‌های لوکس و پر تعداد خیابان باغ (Orchard Road) رسید. مشهورترین جاذبه‌های سنگاپور شامل مارینا بی سندز، باغ‌های خلیج، محله چینی‌ها و هند کوچک هم در محدوده 15 تا 30 دقیقه‌ای هستند. با تاکسی از فرودگاه چانگی شما می‌توانید در مدت 20 دقیقه به هتل رویال ات کوئینز سنگاپور برسید.

اتاق های هتل رویال ات کوئینز سنگاپور

اتاق‌های هتل رویال ات کوئینز سنگاپور به 3 دسته‌بندی تقسیم شده‌اند. اتاق‌های اختصاصی، یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره دارند و برای یک هتل شهری بزرگ هستند. اتاق‌های خانوادگی متصل، همگی 3 تخت و دو سرویس بهداشتی دارند. آپارتمان‌های با خدمات هم برای آن دسته از مسافران تور سنگاپور که قرار است مدت زیادی اقامت داشته باشند در دسترس هستند. این اتاق‌ها بخش نشیمن، مبل‌های تخت‌شو، ماشین لباسشویی و خشک‌کن و آشپزخانه‌های کامل دارند. پنجره‌های بزرگ در اتاق‌ها اجازه می‌دهند نور فراوان وارد اتاق شود و در طبقات بالایی مناظری بی‌نظیر از شهر را نشان می‌دهند. امکانات اتاق‌ها شامل تلویزیون‌های 37 اینچی، دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی، گاوصندوق و میز هستند. تهویه مطبوع به صورت مرکزی است. اینترنت بی‌سیم رایگان محدود به دو دستگاه است. دستگاه‌های قهوه‌ساز و چای‌ساز و اتو در اتاق‌ها وجود دارد و یخچال‌های کوچک هم معمولا با نوشیدنی‌های خنک پر شده‌اند. تمام سرویس‌های بهداشتی، دوش و وان ترکیبی با سردوش‌های جداشونده دارند. سشوار و مواد شوینده در دسترس هستند.

ویژگی ها و امکانات هتل رویال ات کوئینز سنگاپور

امکانات هتل رویال ات کوئینز سنگاپور روی کاغذ خوب به نظر می‌آیند، اما بدون شک چیزهایی کم دارند. رستوران هتل، بزرگ است اما با یک ردیف از صندلی‌های چوبی، حال و هوایی کافه‌تریا مانند پیدا کرده است. بوفه صبحانه (شامل هزینه) ماست و میوه را در کنار غذاهای آسیایی مانند نودل و پوره برنج ارائه می‌دهد. رستوران همچنین برای شام باز است. باشگاه بدنسازی هتل رویال ات کوئینز سنگاپور، 3 دستگاه بدنسازی را در داخل یک اتاق باریک جای داده است. استخر روباز هتل آفتاب‌گیر است اما فضای کمی دارد و تنها 3 تخت در کنارش قرار داده شده است. وای‌فای در تمام مجموعه به صورت رایگان در دسترس مسافران تور سنگاپور قرار دارد. پارکینگ هتل هم رایگان است.

 

آدرس: ۱۲, Queen Street, Victoria, ۱۸۸۵۵۳ Singapore, Singapore

موقعیت اقامتگاه

کشور: سنگاپور
شهر: سنگاپور