ریورساید گاردن

Riverside Garden hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
صندوق امانات
سشوار
استخر روباز
جکوزی
زمین تنیس
سالن بدنسازی
سونا
رستوران
کافی شاپ

شرح

هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس (Riverside Garden Resort)، در شهر ارجان، یکی از شهرهای مهم و البته بسیار زیبای شمالی کشور قبرس است. این هتل ۴ ستاره در شهر ارجان قرار گرفته است و دسترسی خوبی به شهر ارجان و جاذبه هایش دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور قبرس و شهر ارجان سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا هزینه های خود را مدیریت نمایید، در ادامه با ما  همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس را تا دیدنی های ارجان را معرفی و بررسی نماییم.

 

خدمات رفاهی هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس

هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده را، دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های فرانسوی، ترکی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس، مسافرانی که حیوان خانگی دارند نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند.

اگر به همراه خود فرزندتان را می برید، باید بدانید که کودکان می توانند از تخت کودک و یا تختی مجزا به درخواست شما استفاده نمایند و هتل از فرزندان شما استقبال می نماید ولی قبل از ان باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تمامی ظرفیت ها محدود است و اتاق دارای ظرفیت بسیار زیادی برای فرزندان شما نمی باشد.

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه و طراحی نشده است.

خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل انجام می گیرد. در این هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید.

اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی استفاده می کنید باید این نکته را بدانید که هتل دارای جایگاه پارک ماشین به صورت خصوصی است و برای استفاده از آن نیازی به رزرو و هماهنگی از قبل با هتل را ندارید. در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۶ بعد از ظهر و برای خروج، باید ساعت ۱۲ ظهر اتاق را تحویل دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به دوربین های مداربسته می باشند.

امکانات تفریحی هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. نوشیدنی های ارجان ی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه را در این هتل می توانید نوش جان نمایید.

از اسنک های این هتل حتما بچشید و به رستوران های آن بروید. در اطراف شما پر از رستوران های مختلف و با کیفیت است. برای گردش به تراس و یا باغ این هتل مراجعه نمایید. در این هتل مرکز زیبایی و سلامت اندام وجود دارد. به استخر هتل بروید و از آن استفاده کنید.

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق و سوئیت هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن هستند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد دابل (Standard Double): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است.
 • اتاق های استاندارد کوئین (Standard Queen): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است.
 • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره ی بزرگ است.
 • اتاق های سوپریور کوئین (Superior 1 Queen): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۲ تخت دو نفره ی بزرگ است.
 • اتاق های دلاکس (Deluxe): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت دو نفره ی بزرگ است.

فاصله ی هتل هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس تا جاذبه های ارجان

 • کرنیا هاربور: این مجموعه ۱۲٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۲۱ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • قلعه ی کرنیا: این قلعه ۱۳٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • ساحل: این ساحل ۴۴٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۵۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • بلاپیس: این مجموعه معروف ۱۶٫۵ کیلومتر دورتر بوده که اسعت و ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • قلعه ی سنت هیلاریون: این قلعه ی تاریخی ۲۶٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۴۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • قلعه ی بوفاونتو: این قلعه ۳۶٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۱ ساعت و ۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • مجموعه ی کاراپز: این مجموعه ۴۷٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۵۹ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • قلعه ی کانترا: این کاخ ۶۹٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱ ساعت و ۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

 

موقعیت اقامتگاه

کشور: قبرس