شرح

هتل مترو کوالالامپور یکی از هتل های 3 ستاره کوالالامپور است که تقریبا در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. از هتل مترو تا تا مرکز خرید برجایا تایمزاسکوار بصورت پیاده فقط 5 دقیقه فاصله است. مرکز شهر کوالالامپور نیز تقریبا در فاصله 5 دقیقه ای از هتل قرار دارد. فرودگاه بین المللی کوالالامپور مالزی هم در فاصله حدودا 45 دقیقه ای از هتل مترو کوالالامپور واقع گردیده است.

هتل 3 ستاره مترو کوالالامپور از سال 2011 پذیرای مهمانان می باشد. اتاق های هتل مترو کاملا فرش شده اند و دارای امکاناتی مثل سیستم تهویه مطبوع، اتو، گاو صندوق، کتری برقی و یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای می باشند. اتاق ها همچنین حمام خصوصی با وسایلی مثل دوش و سشوار و لوازم اصلاح و آرایش رایگان دارند.

کارکنان صمیمی و خونگرم پذیرش هتل نیز 24 ساعته آماده کمک به مهمانان محترم و پاسخگوی سوالات آنها در رابطه با سرویس رفت و برگشت فرودگاه و ترتیب دادن جلسات و مراسم هستند. هتل دارای پارکینگ هم می باشد که البته رایگان نیست. رستوران هتل مترو به نام MyKitchen گلچینی از غذاهای محلی و بین المللی خوشمزه را سرو می کند. کافه هتل هم انواع مختلفی از میان وعده های سبک و نوشیدنی ها را برای مهمانان محترم ارائه می کند.

موقعیت اقامتگاه