هتل ماربل

Marble Hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
کتابخانه داخل اتاق
استخر سر پوشیده
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

در سفر به بزرگترین شهر ترکیه می توانید در هتل ماربل استانبول اقامت داشته باشید که تنها ۱۵۰ متر با میدان معروف تکسیم فاصله دارد و از آنجا می توانید به راحتی به خیابان پر جنب و جوش استقلال دسترسی پیدا کنید. پس می توان گفت که بارزترین ویژگی این هتل به جز امکانات رفاهی و خدمات خوبی که ارائه می دهد، موقعیت مناسب آن است. در ادامه همراه الی گشت باشید تا هتل ماربل استانبول Marble Hotel را با تمام ویژگی های خدماتی، رفاهی، تفریحی آن و فاصله جاذبه های مختلف شهر با هتل را بیان کنیم.

خدمات رفاهی هتل ماربل استانبول

کارمندان بخش پذیرش هتل، ۲۴ ساعته کار می کنند و در این قسمت می توانید از صندوق امانات و انبار چمدان بهره ببرید. اینترنت در هتل رایگان است و در همه محوطه های هتل، چه بخش های عمومی و چه بخش های خصوصی قابل دسترسی است. آسانسور و امکاناتی مخصوص افراد کم توان هم از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. در صورتی که نیاز به فکس یا کپی کردن داشتید، این سرویس هم برای شما فراهم است. در بخش پذیرش امکان تبدیل ارز هم وجود دارد.

نظافت روزانه برای شما انجام می شود. می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از خشکشویی استفاده کنید. پارکینگ هتل رایگان است که برای استفاده از آن نیازی به رزرو قبلی ندارد و همچنین می توانید از همین جا ماشین اجاره کنید. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات تفریحی هتل ماربل استانبول

این هتل دارای یک استخر سرپوشیده است که برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. سونا و حمام سنتی هم در هتل موجود است که نیاز به مبلغ جداگانه ای دارند. صبحانه هتل هر روز صبح بین ساعات ۷ تا ۱۰ سرو می شود و علاوه بر آن رستوران هتل جای خوبی برای صرف وعده های ناهار و شام است.

امکانات اتاق های هتل

تهویه هوای مطبوع در اتاق ها باعث شده که در هر فصلی، فضا مناسب اقامت و استراحت باشد. هر روز اتاق شما تمیز می شود و در صورت تمایل می توانید این سرویس را قطع نمایید. داخل اتاق یک گاوصندوق وجود دارد و همچنین سشوار و حوله برای شما مهیا شده است. تلویزیونی که در اینجا می بینید، شبکه های جهانی را پوشش می دهد. اینترنت رایگان بی سیم و تلفن هم در اتاق ها موجود است.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق های تودرتوی خانوادگی: این اتاق ها ۴۶ متری هستند که یک تخت دونفره و دو تخت تک‌نفره در آن ها وجود دارد.
 • اتاق استاندارد تریپل: مساحت این اتاق ها ۲۳ متر مربع است که در آن ها سه تخت تک‌نفره موجود است.
 • اتاق استاندارد دبل یا تویین: فضای ۲۳ متری این اتاق ها با یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره پر شده است.
 • اتاق دبل یا تویین با دید دریا: این اتاق ها ۲۰ متر مربع مساحت دارند که یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره در آن ها موجود است. همانطور که از نام آن ها پیداست، نمای این اتاق ها رو به دریاست.

فاصله هتل با جاذبه های استانبول

 • میدان جهانگیر: تا شما ۱۰۰ متر فاصله دارد که با ۲ دقیقه پیاده روی خواهید رسید.
 • خیابان استقلال: ۳۰۰ متر با شما فاصله دارد که به راحتی با ۷ دقیقه پیاده روی، می توانید به آنجا برسید.
 • حمام ترکی گالاتا سارای: با این جاذبه ۳۰۰ متر فاصله دارید که پیاده می توانید بعد از ۸ دقیقه آن را ببینید.
 • مرکز خرید دمیرورن: تا این فروشگاه ۳۰۰ متر فاصله است که با ۷ دقیقه پیاده روی می رسید.
 • میدان تکسیم: ۴۰۰ متر با شما فاصله دارد که تنها ۵ دقیقه پیاده روی تا این میدان دارید. به این میدان که رسیدید هم متروی تکسیم با یک پله برقی و آسانسور در دسترس است و هم می توانید توسط آسانسورهای دیگر به پایین میدان رفته و به ایستگاه اتوبوس برسید.
 • مرکز فرهنگی آتاتورک: ۴۰۰ متر است که می توانید ۵ دقیقه ای پیاده به آنجا برسید. تاکسی شما ره ۲ دقیقه ای می برد.
 • کلیسای سنت آنتونی پادوا: از شما ۷۰۰ متر دورتر است که پیاده ۱۱ دقیقه ای می رسید.
 • برج ساعت دلما باغچه: ۲ کیلومتر با شما فاصله دارد اگر پیاده به آنجا بروید ۲۲ دقیقه، و با تاکسی ۶ دقیقه ای به آن خواهید رسید. تراموا شما را ۱۳ دقیقه ای و اتوبوس ۲۰ دقیقه ای می رساند.
 • برج گالاتا: حدود ۱٫۳ کیلومتر از شما دورتر است. اگر اهل پیاده روی هستید، می توانید طی ۲۲ دقیقه به این برج برسید. تاکسی هم شما را ۱۴ دقیقه ای و متروی M2 نیز حدودا ۱۱ دقیقه ای می رساند.
 • کاخ دلما باغچه: ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۶ دقیقه ای طی کنید. پیاده هم حدودا ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. تراموا ۱۲ دقیقه و اتوبوس ۲۰ دقیقه در راه خواهد بود.
 • برج دختر: این برج حدودا ۲٫۲ تا شما فاصله دارد که در سمت آسیایی استانبول قرار گرفته است. با تاکسی ۳۰ دقیقه و با ترکیب مترو و تراموا، ۳۸ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ استانبول: ۳ کیلومتر با شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید ۱۲ دقیقه ای به این بازار خواهید رسید. می توانید با اتوبوس بعد از ۲۶ دقیقه بازار را ببینید. گزینه مترو M2 هم وجود دارد که باید در ایستگاه Vezneciler پیاده شده و حدودا ۱ ربع پیاده روی کنید که در مجموع ۲۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد سلیمانیه: هتل ماربل استانبول از این مسجد ۲٫۶ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۳ دقیقه ای و با مترو ۲۰ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه: حدودا ۳٫۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۲۱ دقیقه ای به آنجا بروید. تراموا شما را ۳۰ دقیقه ای به آنجا می رساند و توسط دیگر وسایل حمل و نقل عمومی ۳۳ دقیقه ای می رسید.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۹ کیلومتر با شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا نیم ساعته می رسید. اتوبوس و مترو هم شما را حدود ۱ ساعت بعد به این فرودگاه خواهند رساند.
 • فرودگاه سابیها: ۲ کیلومتر فاصله با این فرودگاه دارید. با ترکیب مترو و اتوبوس می توانید حدودا بعد از ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه به فرودگاه برسید و اگر تاکسی بگیرید، ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.

 

آدرس: Siraselviler Cad٫ No:۴۱, Beyoglu, ۳۴۴۳۳ Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
منطقه: بیوگلو