هتل کلوپاترا سان لایت

Kleopatra Sun Light Hotel
خدمات اقامتگاه: BB
تعداد اتاق: ۶۰ اتاق

امکانات اقامتگاه

استقبال فرودگاه
اینترنت بی سیم
آسانسور
آلارم بیدار باش
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
صندوق امانات
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
سنسورهای دود یاب/ضد حریق
کتابخانه داخل اتاق
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
تنیس روی میز
سالن بدنسازی
تراس
ماهواره
سرویس بهداشتی در راهرو
روزنامه

شرح

هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا یا در واقع همان هتل کلئوپاترا سان لایت آلانیا یک هتل 3 ستاره است که در حوالی ساحل کلئوپاترا و در خیابان علی دیزداراوغلو واقع شده است. هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا با ساحل کلئوپاترا به اندازه 5 دقیقه پیاده روی، با پارک آبی آلانیا به اندازه 19 دقیقه پیاده روی، با غارهای داملاتاش به اندازه 23 دقیقه پیاده روی، با بندر آلانیا به اندازه 35 دقیقه پیاده روی، با لوناپارک آلانیا به اندازه 12 دقیقه پیاده روی، با مرکز فرهنگی آلانیا به اندازه 22 دقیقه پیاده روی، با موزه باستان شناسی آلانیا به اندازه 23 دقیقه پیاده روی، با باغ های آلانیا به اندازه 23 دقیقه پیاده روی و با قلعه آلانیا 3.8 کیلومتر فاصله دارد. ضمنا هتل کلئوپاترا سان لایت آلانیا با ماشین با فرودگاه قاضی پاشا آلانیا حدود 1 ساعت و با فرودگاه بین المللی آنتالیا حدود 1 ساعت و 50 دقیقه فاصله دارد.

هتل کلئوپاترا سان لایت آلانیا در نزدیکی ساحل ساخته شده است و یک محوطه ساحل اختصاصی دارد. هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا دارای امکاناتی مثل یک باغ، استخر روباز فصلی، دارت و میز بیلیارد است. یک کانتر پذیرش 24 ساعته در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا تعبیه شده است. خدمات تبدیل ارز در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا به مهمانان ارائه می شود. یک زمین بازی و یک استخر مخصوص کودکان در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا وجود دارد. هر روز صبح یک صبحانه سلف سرویس رایگان برای مهمانان هتل کلئوپاترا سان لایت آلانیا سرو می شود. امکان استفاده از وای فای رایگان و پارکینگ رایگان در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا برای مهمانان مهیا شده است.

در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا 64 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا دارای فضای نشیمن هستند. اتاق های هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا با امکاناتی مثل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، کمد لباس تجهیز شده اند. هر کدام از اتاق های هتل کلئوپاترا سان لایت آلانیا یک حمام شخصی دارند.

اقامت در هتل کلوپاترا سان لایت آلانیا مناسب آن دسته از توریستانی است که قصد رزرو یک هتل 3 ستاره در آلانیا ترکیه را دارند.

آدرس: Ali Dizdaroglu Sk٫, Alanya, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
شهر: آلانیا
منطقه: خیابان علی دیزداراوغلو