هتل اوز یاووز

Hotel Oz Yavuz

شرح

هتل اوز یاووز یک هتل 2 ستاره واقع در استانبول است که 360 متر از ایستگاه تراموای Pazartekke و 310 متر از ایستگاه متروباس توپکاپی فاصله دارد. این هتل دارای موقعیت مکانی عالی، سیستم تهویه ی مطبوع، بخش پذیرش 24 ساعته و اینترنت وای فای رایگان می باشد.

 

اتاق های هتل دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت و کانال های ماهواره ای و همچنین تلفن هستند. حمام های اختصاصی موجود در هر اتاق دارای دوش، سشوار، دمپایی و لوازم آرایشی می باشند. تمامی وسایل اتاق با اوزون تمیز و ضدعفونی می شود.

مهمانان می توانند روز خود را با صبحانه ی متنوع هتل در سالن غذاخوری آغاز کنند و سپس تلویزیون ببینند و یا روزنامه بخوانند.

 

ایستگاه اتوبوس تا هتل تنها 1 دقیقه فاصله دارد که دسترسی ساده را به مناطق بشیکتاش، تکسیم، کادی کوی و ... به مهمانان ارائه می کند. بازار بزرگ، مسجد آبی، قصر توپکاپی و مسجد ایاصوفیه حدود 5 کیلومتر و میدان تکسیم 8.6 کیلومتر تا هتل فاصله دارند. نزدیکترین فرودگاه به هتل آتاتورک نام دارد که در فاصله ی 13 کیلومتری هتل قرار گرفته است. ترانسفر فرودگاهی بر اساس درخواست مسافران رزرو خواهد شد ولی نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی دارد.

جهت اطلاعات بیشتر  و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید .

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه