هتل ادمیرال

Hotel Admiral

شرح

این هتل در شهر لوگانو کشور سوئیس هتل های متعددی وجود دارد که یکی از آن ها هتل Admiral می باشد و این نوشته به معرفی این هتل اختصاص دارد، چنانچه قصد اقامت در هتل Admiral را دارد این مقاله می تواند اطلاعات مفیدی در رابطه با این هتل در اختیارتان قرار دهد.

هتل Admiral دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی می باشد و به همین سبب گردشگران بسیاری آن را برای اقامت در طول سفر به شهر لاگانو انتخاب می کنند، همچنین این هتل اتاق های متنوع و مختلفی دارد که در ادامه لیستی از آن ها را مشاهده می کنید.
1. اتاق های خانوادگی با ظرفیت 4 نفر 
2. اتاق های کلاسیک دبل یا تویین با ظرفیت 2 نفر
3. اتاق های سوپریور دبل با تویین با ظرفیت 2 نفر
4. اتاق های کلاسیک تریپل با ظرفیت 3 نفر
5. اتاق های خانوادگی با ظرفیت 6 نفر
گردشگران تور لوگانو با توجه به ظرفیت و امکانات موجود در هر اتاق می توانند یکی از آن را برای اقامت در طول سفر انتخاب کنند.
امکانات و خدمات رفاهی بسیاری در هتل Admiral وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از استخر شنا (روباز و سرپوشیده)، اینترنت پر سرعت رایگان، میز تور، خشکشویی، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، پارکینگ، سیستم تهویه مطبوع و غیره وجود این امکانات به گردشگران کمک می کند تا اقامتی راحت را در هتل Admiral تجربه کنند.
گردشگرانی که این هتل را برای اقامت در لوگانو انتخاب کرده اند باید بدانند که ساعت تحویل و تخلیه اتاق های Admiral به ترتیب 14:00 و 12:00 می باشد. همچنین لازم به ذکر است که در صورت پرداخت هزینه جداگانه می توانید حیوانات خانگی خود را به این هتل ببرید.
 
آدرس: Via Geretta ۱۵, ۶۹۰۲ Lugano, Switzerland

موقعیت اقامتگاه

کشور: سوئیس
شهر: لوگانو