اچ رزیدنس ساتورن

H-Residence Sathorn

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
کتابخانه داخل اتاق
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
جکوزی
سونا
ماساژ
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

این هتل در ساتورن بانکوک واقع شده و از پارک لومپینی ۳ کیلومتر و از برج ناهاناکون تنها ۹۰۰ متر فاصله دارد. در هتل اچ رزیدنس بانکوک شما ترکیبی از معماری مدرن و معماری باستانی تایلند را مشاهده خواهید کرد و امکانات آن نظیر استخر روباز و حمل و نقل به ایستگاه قطار شهری، خاطره ای خوش با رفاهی کامل برایتان به جا خواهد گذاشت. الی گشت در ادامه برایتان ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل اچ رزیدنس بانکوک H-Residence Hotel به همراه فاصله آن را جاذبه های شهر معرفی کرده است. با ما همراه باشید.

خدمات رفاهی هتل اچ رزیدنس بانکوک

خدماتی ارائه شده در بخش پذیرش عبارتند از: پاسخگویی ۲۴ ساعته کارمندان میز پذیرش و تحویل سریع اتاق ها، انبار چمدان و راهنمای گردشگری. یک پارکینگ برای استفاده شما مهمان عزیز آماده شده که استفاده از آن رایگان است و نیازی به رزرو قبلی ندارد. یکی از بهترین خدمات رفاهی هتل سرویس حمل و نقل آن در ساعات مشخص به برخی جاذبه ها و ایستگاه قطار هوایی سوراساک (Surasak) است که در طول سفرتان، حتما به کار خواهد آمد.

سرویس های شست و شو نیز نظیر اتوشویی در هتل موجود است. اینترنت رایگان وای فای در تمام بخش ها قابل استفاده برای مهمانان می باشد و آسانسور موجود رفت و آمد شما را راحت خواهد کرد. کارکنان هتل اچ رزیدنس بانکوک به زبان های تایلندی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات تفریحی هتل اچ رزیدنس بانکوک

این هتل ۳ ستاره یک استخر روباز دارد که در کنار آن تخت های استخری گذاشته شده است. شما می توانید در زمان اقامت از آن استفاده کنید. همچنین تورهای گوناگونی از هتل اجرا می شود. در صورتی که بخواهید برایتان تجهیزات باربیکیو آورده خواهد شد.

رستوران های هتل و اطراف

 • رستوران هتل: در این رستوران صبحانه از ساعت ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود و شما می توانید وعده های دیگر را نیز در آن میل کنید.
 • رستوران ۱۰۰oEast: این رستوران غذاهای باکیفیت تایلندی سرو کرده و از هتل ۵۳۰ متر دورتر می باشد.
 • رستوران Celadon: سلادون، رستورانی با غذاهای آسیایی و تایلندی است که ۳۰۰ متر تا هتل فاصله دارد.
 • رستوران Otoya Kitchen City Viva: با اینکه در تایلند هستید اما غذاهای ژاپنی می تواند گزینه خوبی باشد. این رستوران غذاهای ژاپنی سرو می کند و حدودا ۵۰۰ متر تا هتل فاصله دارد.

امکانات اتاق های هتل

اتاق های هتل اچ رزیدنس بانکوک با رنگ های گرم و زیبا تزیین شده اند و تخت های باکیفیتی در آن ها قرار داده شده است. در تمام سال تهویه مطبوعی در اتاق ها جریان دارد و هوای داخل اتاق مناسب برای استراحت می شود. برای شما یک دستگاه قهوه/چای ساز و البته آب معدنی رایگان قرار داده شده است. گاوصندوق داخل اتاق برای نگهداری از لوازمتان به کار می آید و یک تلفن نیز برای شما قرار داده شده است.

در سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها، یک دوش به سبک بارانی وجود دارد و لوازمی نظیر حوله و سشوار در آن دیده می شود. اگر بخواهید تخت اضافه داشته باشید، هزینه ای جداگانه برایتان در نظر گرفته خواهد شد. یک تلویزیون هم در اتاق ها موجود است که شبکه های کابلی را پخش می کند.

انواع اتاق های هتل

 • سوئیت جونیور: این اتاق ها حدودا ۴۰ متر مربع هستند. یک تخت دونفره کویین در آن ها وجود دارد.
 • اتاق دولوکس: این نوع اتاق ها ۳۶ متر مربع هستند که یک تخت دونفره در آن ها موجود می باشد.
 • اتاق سوپریر: این اتاق ها ۲۴ متر مربع هستند. آن ها با توجه به انتخاب شما یا دو تخت تک‌نفره دارند و یا یک تخت دونفره دارند.
 • اتاق دولوکس تریپل: این اتاق ۲۰ متری هستند، یک تخت دونفره و یک تخت تک‌نفره در آن ها قرار داده شده است.

فاصله هتل تا جاذبه های بانکوک

 • ایستگاه قطار هوایی سوراساک: ۵۰۰ متر است که با ۳ دقیقه ماشین سواری می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. البته راه آسان تر پیاده روی است که ۹ دقیقه حدودا طول می کشد.
 • مرکز سلامت هلث لند ساتورن: این مرکز تا شما ۶۰۰ متر فاصله دارد. می توانید با تاکسی به آن جا بروید که ۴ دقیقه خواهد شد و اگر پیاده روی را ترجیح بدهید می توانید حدود ۱۰ دقیقه ای به این مقصد برسید.
 • برج ماهاناکون: تا این پارک که ۹۰۰ متر تا شما فاصله دارد، تنها ۱۴ دقیقه پیاده روی دارید. تاکسی ۶ دقیقه ای شما را را می رساند.
 • رستوران بلو الفنت: ۹۰۰ متر از شما دورتر است که پیاده روی تا آن جا ۱۰ دقیقه طول می کشد. اگر خیال دارید که با تاکسی این مسیر را طی کنید، ۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • بنای وات خائک: ۹۰۰ متر تا این جاذبه فاصله دارید که با تاکسی ۶ دقیقه برای رسیدن به آن زمان نیاز دارید. پیاده روی هم زمانی حدود ۱۶ دقیقه طول می کشد.
 • بیمارستان لردسین: ۱ کیلومتر است که با اتوبوس حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. اگر می خواهید با تاکسی به اینجا بروید، ۸ دقیقه در راه خواهید بود و پیاده ۲۰ دقیقه ای می رسید.
 • خانه-موزه ام آر کاکریت: ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد. پیاده ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود و با تاکسی هم ۸ دقیقه زمان می برد.
 • مرکز خرید بانکوک فشن اوتلت: این فروشگاه از شما ۱٫۱ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۶ دقیقه ای و پیاده ۲۰ دقیقه ای می رسید.

 

 • استادیوم ملی: ۱۷ دقیقه با تاکسی می توانید مسیر ۳٫۴ کیلومتری آن را طی کنید و با قطار شهری ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید سیام سنتر: ۴ کیلومتر با شما فاصله دارد. اگر تاکسی سوار شوید، ۲۰ دقیقه، اگر با قطار شهری بروید ۳۰ دقیقه برای رفتن به آن جا زمان نیاز دارید.
 • بنای مذهبی کوه طلایی (وات ساکت):۷ کیلومتر با شما فاصله دارد. با اتوبوس ۱ ساعت و با قطار شهری ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی نیز شما را بعد از ۲۰ دقیقه به آن جا می رساند.
 • وات آرون: ۵ کیلومتر مسافت این جاذبه را می توانید با تاکسی ۲۰ دقیقه‌ای، طی کنید. با قطار شهری هم حدودا ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • کاخ بزرگ: این جاذبه نیز از شما حدود ۵٫۲ کیلومتر دورتر است که با تاکسی بعد از ۲۳ دقیقه آن را می بینید. اگر با اتوبوس بروید ۱ ساعت و ۸ دقیقه را باید در نظر بگیرید.
 • خیابان خائوسان: هتل اچ رزیدنس بانکوک تا این خیابان تقریبا ۸٫۵ کیلومتر فاصله دارد. اگر با تاکسی بروید تقریبا ۳۰ دقیقه ای به آن جا می رسید. اتوبوس هم ۱ ساعته شما را خواهد رساند.
 • بازار چاتوچاک: این بازار هیجان انگیز از هتل ۱۰ کیلومتر فاصله دارد. اگر تاکسی را انتخاب کنید، ۳۰ دقیقه ای و اگر با قطار شهری بروید، حدودا ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی سووارنابومی: تقریبا ۲۴٫۵ کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارید. اگر با تاکسی بروید، ۳۵ دقیقه و اگر با قطار شهری بروید بعد از ۱ ساعت و نیم به اینجا خواهید رسید.

 

آدرس: ۴۸ Soi Sathorn ۱۱ (Junction #۴), South Sathorn Road, Yannawa, Sathorn, ۱۰۱۲۰ Bangkok, Thailand

موقعیت اقامتگاه

کشور: تایلند
شهر: بانکوک