هتل گریتی پرا

Gritti Pera Hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
ناهار در اتاق
شام در اتاق
صندوق امانات
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

هتل گریتی پرا استانبول یک هتل 3 ستاره است که در مرکز شهر استانبول قرار گرفته است. هتل گریتی پرا استانبول با برج گالاتا به اندازه 5 دقیقه پیاده روی، با میدان تکسیم به اندازه 18 دقیقه پیاده روی، با بازار ادویه به اندازه 23 دقیقه پیاده روی، با مسجد سلیمانیه به اندازه 28 دقیقه پیاده روی، با بازار بزرگ استانبول به اندازه 28 دقیقه پیاده روی، با باسیلیکا سیسترن به اندازه 33 دقیقه پیاده روی، با موزه باستان شناسی استانبول به اندازه 34 دقیقه پیاده روی و با ایاصوفیه به اندازه 35 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. ضمنا هتل گریتی پرا استانبول با ماشین با فرودگاه استانبول حدود 33 دقیقه فاصله دارد.

در هتل گریتی پرا استانبول یک رستوران تعبیه شده است. در هتل گریتی پرا استانبول خدماتی نظیر خشک شویی، انبارش چمدان و ترانسفر فرودگاه به مهمانان آفر داده می شود. خدمه هتل گریتی پرا استانبول چند زبانه هستند و نظافت اتاق های هتل گریتی پرا استانبول نیز به صورت روزانه انجام می شود. یک اتاق ملاقات نیز در هتل گریتی پرا استانبول تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند قرارهای کاریشان را در این هتل در استانبول ترتیب دهند.

در هتل گریتی پرا استانبول 16 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل گریتی پرا استانبول دارای امکاناتی نظیر تلویزیون، مینی بار، سیستم تهویه مطبوع، چای ساز و تلفن هستند. دسترسی به وای فای رایگان نیز در اتاق های هتل گریتی پرا استانبول برای مهمانان مهیا شده است. از طرفی هر کدام از اتاق های هتل گریتی پرا استانبول یک حمام شخصی را در خود جای داده اند و امکاناتی نظیر وسایل بهداشتی رایگان و سشوار در آن ها مهیا شده است.

اقامت در هتل گریتی پرا استانبول برای آن دسته از توریستانی که به دنبال اقامت در یک هتل 3 ستاره در استانبول هستند و می خواهند در نزدیکی بعضی از جاذبه های گردشگری استانبول و همین طور میدان تکسیم و خیابان استقلال اقامت داشته باشند، گزینه مناسبی است.

آدرس: ترکیه، استانبول، بی اوغلو

آدرس: Asmalı Mescit Cad٫ No:۲۰ Tünel - Beyoğlu, Beyoglu, ۳۴۴۳۰ Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
منطقه: بیوگلو