هتل گرند میلینیوم مسقط

Grand Millennium Muscat Hotel

شرح

هتل گراند میلینیوم دارای ۲۹۶ اتاق و سوئیت می باشد. این هتل با طراحی خاصی که برگرفته از معماری عربی معاصر می باشد، در محیط بدون دود سیگار و نوشیدنی های الکلی، فضای سالمی را برای میهمانان خود فراهم آورده است. پارکینگ هتل و وای فای برای مسافرین گرانقدر این هتل رایگان می باشد.

تمامی اتاق ها دارای تلیویزیون فلت می باشند. برخی از اتاق های خاص برای راحتی بیشتر بخش نشیمن نیز دارند. سوییت هایی در این موجود هستند بعضاٌ ویو رو به کوه و یا رو به شهر دارند. این هتل با در نظر داشتن راحتی مسافرین خود، حوله حمام، دمپایی و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان تدارک دیده است.

 

این هتل لوکس ۵ ستاره دارای “Crystal Ballroom” می باشد که یدی در حدود ۹۰۰ نفر را می تواند در خود به راحتی جای دهد. علاوه بر این، ۷ باب اتاق جلسه، استخر خانوادگی بر رو پشت بام، و یک استخر جدا برای بانوان و “Taybat Resturant” که در تمام ساعات روز آمادگی پذیرایی صبحانه/نهار/شام را از میهمانان خود دارد، از جمله امکانا بارز گراند میلینیوم می باشد.

تنیس ورزشی است که می توانید در زمین های بازی این هتل به آن مشغول شوید. پارک طبیعت القرم در ۱۲٫۲ کیلومتری گراند میلینیوم مسقط، و “کلوپ اتومبیلرانی عمان” در ۹ کیلومتری این هتل واقع می باشد. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل “فرودگاه بین المللی مسقط” می باشد که فاصله آن با هتل ۱۵ کیلومتر می باشد.

 

موقعیت اقامتگاه

کشور: عمان
شهر: مسقط
منطقه: منطقه الخویر