هتل دیمت پارک

Dimet Park hotel

امکانات اقامتگاه

آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
صبحانه بوفه
صندوق امانات
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
رستوران
ماهواره

شرح

 
هتل دیمت پارک که معمولا با نام اختصاری “هتل پارک” معروف است، یکی از هتلهای سه ستاره وان است که میتوان این هتل را یک هتل اقتصادی نامید. قیمت این هتل در مقایسه با هتلهای هم رده نسبتا پایین تر است. طوری که در ایام عادی میتوان با حدود شبی ۱۲۰ لیره، اتاقی دو نفره در این هتل کرایه کرد.
 
 
اتاقهای هتل سرویس B.B دارند . یعنی تختخواب و صبحانه . صبحانه  جز خدمات رایگان هتل می باشد .
اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت و ماهواره هستند.برخی از اتاق ها نیز دارای محوطه ای جدا برای نشستن هستند. چشم ‏انداز اتاق ها به سوی کوهستان یا شهر است. حمام اختصاصی هر اتاق نیز دارای وان ، دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان می باشد. ‏اینترنت ‏Wi-Fi‏ در سراسر هتل به صورت رایگان در دسترس است.
 
 
‏ امکان کرایه کردن دوچرخه وجود دارد. تئاتر شهر وان نیز ۶۰۰ متر از هتل دیمت پارک فاصله دارد و فاصله نزدیک ترین ‏ایستگاه اتوبوس ۲٫۳ کیلومتر است.
سرویسهای ارائه شده و نظافت و تمیزی اتاقها “در حد یک هتل سه ستاره” نسبتا قابل قبول است و هتل در مرکز شهر قرار گرفته و با خیابان جمهوریت ۱۰۰ متر فاصله دارد.
 
هتل پارک هتل ارزانی است . و چنانچه قصد رزرو این هتل را دارید، این مسئله را در نظر داشته باشید که انتظار از هتل سه ستاره، باید در حد هتل سه ستاره باشد. نه بیشتر. بنا براین تمامی توقعات اعم از صبحانه و روم سرویس و ….. را باید در حد یک هتل سه ستاره تعدیل کنید.
 
  فاصله این هتل تا موزه وان ۵۰۰ متر است. پارکینگ هتل رایگان ‏است. ‏ 

هتل دیمت پارک دارای حمام ترک میباشد که میتوانید از آن با پرداخت هزینه استفاده نمایید ، هتل دارای رسپشن و کارکنان فارسی زبان میباشد.


این هتل یکی از ارزانترین هتل های شهر وان ترکیه می باشد برای رده مسافرانی مناسب می باشد که قصد خرید از شهر وان را دارند و هتل برای آنها اهمیتی ندارد البته این هتل هتلی سه ستاره می باشد و هتل چندان پایینی نمی باشد ولی در بین هتل های سه ستاره کیفیت معمولی را برخوردار میباشد

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
شهر: وان