هتل دژاوو

DejaVu Hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
خودپرداز
صندوق امانات
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
رستوران
ماهواره

شرح

هتل دجاوو تفلیس

Dejavu Hotel Tbilisi یک هتل 3 ستاره است که درشهر تفلیس واقع شده. این هتل با باغ گیاه شناسی تبتلی حدود 10 دقیقه، با ایستگاه مترو میدان آزادی تفلیس حدود 1 کیلومتر، با ایستگاه قطار تفلیس حدود 10 دقیقه (با ماشین)، با فرودگاه بین المللی تفلیس حدود 18 کیلومتر فاصله دارد. این هتل می تواند انتخاب مناسبی برای گردشگران تور تفلیس باشد.
اتاق های هتل Dejavu Hotel Tbilisi ، 4 نوع است که عبارت اند از:
1. اتاق سه گانه با بالکن، مساحت این اتاق حدود 25 متر مربع و شامل 3 تخت خواب تک نفره، دوش و وان است.
2. اتاق دو نفره با بالکن، مساحت این اتاق حدود 20 متر مربع و شامل 1 تخت دو نفره، دوش و وان است.
3. اتاق دو نفره استاندارد با نمایش کوه، مساحت این اتاق حدود 20 متر مربع و شامل 2 تخت خواب تک نفره، دوش و وان است.
4. اتاق دو نفره استاندارد، مساحت این اتاق حدود 20 متر مربع و شامل 2 تخت خواب تک نفره، دوش و وان است.
برای کودکان بین 6 تا 12 سال همچنین برای بزرگسالان نیز به صورت مجزا یک تخت اضافی در نظر گرفته می شود که هزینه آن به عهده مسافر است. حداکثر تعداد تخت اضافی در یک اتاق یکی است. هر گونه تخت اضافی بر اساس درخواست مسافر، باید توسط مدیریت تایید شود. تمامی اتاق های هتل Dejavu Hotel Tbilisi شامل تلویزیون ال سی دی، ماهواره، تلفن، مینی بار،سیستم تهویه مطبوع، فن، گاو صندوق، یخچال، میز و کمد می شوند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها مجهز به سشوار، دوش و توالت است. از امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان، اتاق های عایق صدا، سیستم گرمایشی، سالن کنفرانس، کرایه ی اتومبیل، خودپرداز، پذیرش و خدمات 24 ساعته اشاره کرد. از دیگر امکانات هتل Dejavu Hotel Tbilisi شامل سالن های مشترک و میز تور اشاره کرد. در هتل Dejavu Hotel Tbilisi صبحانه به صورت سلف سرویس سرو می شود. در این هتل گردشگران مجاز به آوردن حیوانات خانگی نمی باشند.
از امکانات دیگر هتل Dejavu Hotel Tbilisi می توان به، کانتر تور، تبدیل ارز، کانتر پذیرش 24 ساعته، نظافت روزانه، سرویس اتو کشی، اتاق اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، فروشگاه، کرایه اتومبیل، اتاق های عایق صدا، لباسشویی، خدمات اتاق، سشوار و تلفن اشاره کرد. رستوران هتل Dejavu Hotel Tbilisi سرویس مخصوص به مهمانانی که در این هتل اقامت دارند ارائه می دهد و مسافران می توانید از منو این رستوران غذا هایی لذیذ و خوش طعمی را انتخاب کنید چرا که در این رستوران غذا های دلچسب اصیل گرجی سرو می شود. این هتل با فرودگاه بین المللی تفلیس (در گرجستان) حدود 18 کیلومتر و با فرودگاه بین المللی زوارتنوتس (در ارمنستان) حدود 175 کیلومتر فاصله دارد.
لازم به ذکر است زمان تحویل گرفتن و تحویل دادن اتاق های رزرو شده توسط گردشگران به ترتیب ساعت 14:00 و 12:00 می باشد

موقعیت اقامتگاه

کشور: گرجستان
شهر: تفلیس