سیتین پراتانوم

Citin Pratunam hotel

شرح

 

هتل سیتین پراتانوم بانکوک در یکی از خیابان های معتبر بانکوک واقع شده. اتاق های مدرن هتل سیتین دارای تزئیناتی به رنگ های خنثی با تن قهوه ای و نارنجی هستند.

در هر اتاق تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی اختصاصی، چای/قهوه ساز، مینی بار و وان یا دوش موجود است. کافه هتل سیتین انواع غذاهای محلی و بین المللی را همراه با سبزیجات سرو می کند. خدمات سرو غذا در اتاق نیز ارائه می شود. 

مراکز خریدی مانند پلاتینیوم، “Gaysorn plaza” و سیام پاراگون تا هتل پیاده 20 دقیقه فاصله دارند. فرودگاه بین المللی “Suvarnabhumi” تا هتل حدود یک ساعت فاصله دارد. رستوران سیتین پراتونام تجربه ای خوشمزه برای مهمانان بانکوک می باشد. که انواع غذا های تایلندی ، بین المللی و هم چنین گیاهی ( مخصوص افرادی که رژیم مخصوص به خود را دارند ) و . . . را شامل می شود.

سرو غذا در اتاق هم امکان پذیر است. سه چرخه های رایگان هتل، مسافرین را به مغازه های اطراف و ایستگاه قطار هوایی Phayathai میرسانند.

ساختمان دیگر هتل درست طرف مقابل خیابان و روبروی ساختمان اصلی آن واقع و امکاناتی را نظیراتاق ورزش، سونا، استخر آب گرم و خدمات ماساژسنتی تایلندی در اختیار علاقه مندان قرار داده است. 

موقعیت اقامتگاه

کشور: تایلند
شهر: بانکوک