هتل آنکارا رویال

Ankara Royal hotel

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صندوق امانات
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

هتل چهار ستاره رویال آنکا آنکارا (Royal Anka Hotel) در مرکز پایتخت ترکیه قرار گرفته و فاصله کمی تا مرکز اداری و تجاری شهر دارد. هتل دارای ۵۲ اتاق و سوییت مبله است که با امکانات کاملی در اختیار مهمانان آن قرار می گیرند.

مهمانان تمامی اتاق های هتل رویال آنکا آنکارا می توانند هر روز صبح از بوفه مفصل صبحانه آن استفاده کنند و همچنین امکان صرف نهار و شام از غذاهای رنگارنگ و خوشمزه بوفه نیز در هر وعده وجود دارد. هتل امکانات ویژه ای برای افراد دارای محدودیت های جسمی ارائه می کند که از حمله آن ها می توان به زنگ شرایط اضطراری در حمام، نوشتارهایی در خط بریل، سینک های حمام در ارتفاع پایین و ویلچر اشاره کرد. هر روز خدمات سرویس اتاق ها انجام می شود و دستگاه واکس کفش رایگان در لابی موجود است. کسانی که می خواهند می توانند بلیت رویدادهای مهم مانند کنسرت را از هتل تهیه کنند یا در تورهای آن شرکت کنند.

کارمندان هتل به زبان های ترکی، روسی و انگلیسی پاسخگوی شما خواهند بود. چک این هتل از ساعت ۱ بعد از ظهر تا ۱۲ شب انجام می شود و برای تحویل اتاق نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر زمان خواهید داشت. اقامت کودکان زیر ۶ سال در صورت استفاده از تخت های موجود در این جا رایگان است.

امکانات تفریحی هتل رویال آنکا آنکارا

مهمانان هتل رویال آنکا آنکارا می توانند در تمام نقاط هتل دسترسی به اینترنت بی سیم بدون هزینه اضافه داشته باشند یا از اتاق کنفرانس استفاده کنند که خدمات مربوط به آن نیز با هزینه اضافه انجام می شود. هتل دارای تراس و باغ می باشد. مهمانان هتل می توانند از اسپا رایگان استفاده کنند اما حمام، باشگاه بدنسازی و سونا تنها با پرداخت پول بیشتر امکان پذیر خواهد بود. خدمات ترانسفر هتل نیز مانند اکثر هتل ها پولی است و برای کسانی که با کودکان خرسال سفر می کنند نگهداری و سرویس یا غذای مخصوص کودک با هزینه اضافی انجام می شود.

هر روز با سرو صبحانه به صورت سلف سرویس داخل اتاق آغاز می‌شود. در رستوران اصلی، انواع غذاهای ترکیه‌ای و دیگر غذاهای مربوط به کشورهای شرقی طبخ می‌شوند. می‌توانید برای خوردن غذا داخل رستوران نشسته یا به محیط بیرون بروید و در محیطی سر باز آن را میل کنید. به لطف وجود بار اختصاصی در هتل رویال آنکارا، تا گستره‌ای از انواع نوشیدنی‌ها، چند قدم بیشتر فاصله ندارید.

رستوران های هتل

رستوران رویال: بوفه ای که تمامی وعده های غذایی را سرو می کند و صبحانه رایگان نیز در آن چیده می شود.

رستوران شماره دو: رستورانی با منوع انتخابی که انواع غذاهای بین المللی و ترکی را سرو می کند.

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل رویال آنکا آنکارا دارای دستگاه تهویه مطبوع هوا هستند و در آن ها لوازم آرایشی بهداشتی مورد نیاز اولیه قرار داده است. اگر آدم خوش خوابی هستید می توانید از سرویس بیدار باش تلفنی هتل استفاده کنید. ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است. درون اتاق ها تلوزیون ها ال سی دی و دستگاه درست کردن چای و قهوه فوری نیز قرار داده شده است. اگر سیگاری هستید قبل از دریافت هتل اطلاع دهید تا اتاق های مخصوص را در اختیار شما قرار دهند. بطری های آب رایگان نیز در اتاق قرار داده شده اند و ۲۴ ساعته می توانید از خدمات استفاده کنید. تمام این مشخصات را هنگام رزرو هتل در آنکارا می توانید در صفحه آن مشاهده کنید.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دابل: این اتاق ها ۱۸ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت دابل هستند که امکان اضافه کردن تخت به آن نیز وجود داردو دو بزرگ سال همراه یک کودک می توانند در آن اقامت کنند.
 • اتاق استاندار تویین: این اتاق ها ۱۸ متر مربع وسعت دارند و دارای دو تخت تویین می باشند که دو نفر همراه یک کودک بیشترین ضرفیت آن است.
 • اتاق های خانواده: این اتاق ها ۳۵ متر مربع مساحت و دارای یک تخت دابل و دو تخت تویین می باشند، چهار مهمان همراه با سه کودک می توانند بیشترین مهمانان اتاق باشند.
 • سویین جونیو: ۳۵ متر مربع وسعت دارند و درون آن ها یک تخت دابل با قابلیت اضافه کردن تخت وجود دارد.
 • اتاق بیزینس سینگل: با وسعت ۱۵ متر مربع و یک تخت دابل پذیرای دو بزرگ سال و یک کودک هستند.

فاصله هتل تا جاذبه های آنکارا

 • موزه مردم شناسی آنکارا:تقریبا ۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که تاکسی ۷ دقیقه ای شما را می رساند و پیاده ۲۵ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان کارانفیل:۲ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۱۰ دقیقه ای و اگر بخواهید پیاده روی کنید، حدودا ۳۰ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.
 • پارک کرتولوس:۵ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۵ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۲۵ دقیقه همین مسافت را پیاده روی کنید.
 • خیابان کونور:این خیابان تا شما ۲ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۰ دقیقه ای و پیاده ۲۰ دقیقه ای طی می شود. اتوبوس نیز شما را یک ربعه می رساند.
 • موزه آنیت‌کبیرآتاتورک۱ کیلومتر است که می توانید ۳۰ دقیقه تا آنجا پیاده روی دارد. تاکسی شما را ۳ دقیقه ای می رساند. این مقصد ایستگاه اتوبوس هم دارد که ۲۰ دقیقه زمان می برد.
 • موزه تمدن آناتولی:مسافت این موزه تا هتل شما حدودا ۴ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود. می توانید پیاده هم بروید که باید زمانی حدود ۴۰ دقیقه را در نظر بگیرید. اتوبوس شما را ۲۵ دقیقه ای می رساند.
 • خیابان آرژانتین:۷ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۱۰ دقیقه بعد به این خیابان برسید. با اتوبوس ۳۰ دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • برج آتاکوله:۹ کیلومتر با شما فاصله دارد که توسط اتوبوس حدودا ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی هم شما را ۱۴ دقیقه ای می رساند.
 • فرودگاه بین المللی اسن بوگا آنکارا۳۰ کیلومتر فاصله این فرودگاه تا هتل رویال آنکا آنکارا است که با اتوبوس حدودا ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه تا آنجا زمان می برد. تاکسی هم شما را ۳۰ دقیقه ای می رساند.

 

 
آدرس: Buklum Sk No: ۳۷ Kavaklidere, ۰۶۶۵۰ Ankara, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
شهر: آنکارا