هتل یورو پارک

Euro Park

امکانات اقامتگاه

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
ناهار در اتاق
صندوق امانات
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
کتابخانه داخل اتاق
مسواک، خمیر دندان و صابون
جکوزی
سونا
رستوران
تراس
ماهواره
روزنامه

شرح

این هتل که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است، در ۲ کیلومتری کنگره استانبول و در مجاورت مرکز خرید Beylicium با ۸۰۰ متر فاصله واقع شده است و دارای یک سالن بدنسازی، سونا و امکانات اسپا و حمام ترکی می باشد. اتاق های هتل یورو پارک استانبول Istanbul Euro Park Hotel مجهز به امکانات رفاهی و دارای چشم اندازی از شهر می باشند. رستوران و کافه این هتل به مهمانانش خدمات ارائه می دهد و خدمات حمل و نقل فرودگاهی به فرودگاه آتاتورک را با هزینه اضافی ارائه می دهد.

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا به چشم می خورد، البته دارای یک چشم انداز زیبا از شهر استانبول است و همچنین کافه هتل به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

رستورن هتل

صبحانه بوفه با هزینه اضافه در دسترس می باشد.
این هتل دارای ۲ رستوران است که صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد.
آنسایت ونو شماره ۲ – Onsite venue #2: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی است.
آنسایت ونو شماره ۳ – Onsite venue #3: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای ناهار و شام است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۳ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل،خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل در منطقه با هزینه اضافه، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به خدمات عروسی، مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

در این هتل که دارای ۱۸۴ اتاق در ۷ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

انواع اتاق های هتل یورو پارک استانبول

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق سینگل استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای یک نفر نیز می باشند.

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۳۰ کیلومتر از شما دورتر است که با ۳۳ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۷۲ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۳۰ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۵۳ دقیقه طول می کشد، با مترو ۹۲ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۳۰ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۳۴ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۷۱ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه: حدودا ۳۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۴۰ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۷۱ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.

 • خیابان استقلال: تنها ۳۲ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۳۴ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۳۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۳۴ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۸۸ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم: تنها ۳۳ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۳۷ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۷۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول: ۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۲۱ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۳ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۷ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۶۱ دقیقه در راه خواهید بود.

موقعیت هتل یورو پارک استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

 

 

آدرس: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, ۱۹۹۲٫ Sok٫ No:۴, Esenyurt, Istanbul, Turkey

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
منطقه: بارباروس