هتل نگین مشهد

شرح

یکی از هتل های 3 ستاره شهر مشهد هتل نگین می باشد که دسترسی خوبی به حرم دارد و حدود 300 متر از حرم مطهر امام رضا (ع) فاصله دارد و از این حیث محبوبیت بالایی دارد. هتل نگین در نزدیکی حرم ثامن الحجج (ع) با هدف ایجاد مجموعه اقامتی مناسبی احداث گشت و تا به امروز توانسته نیازهای زوار را رفع کند. لازم به ذکر است که هتل نگین در خیابانی احداث شده که روزگاری مسیر مشایعت امام رضا بوده است.
هتل نگین دارای 40 اتاق مدرن است و امکاناتی چون: کافی شاپ شبانه روزی، لابی لوکس، سیستم گرمایش و سرمایش، 1 رستوران سنتی، وایرلس، امکان رزرو بلیط، پارکینگ رو باز، آسانسور، ماشین برای رفتن به حرم، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، فکس، صندوق امانات، امکان گشت و گذار در داخل و بیرون شهر و خشکشویی را در خود دارد. رستوران هتل نگین تا 100 نفر ظرفیت دارد که گردشگران می توانند در فضای آرام آن غذای خود را صرف کنند.
تمامی اتاق های هتل نگین به امکاناتی چون: تلویزیون صفحه تخت، اینترنت پر سرعت، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، سیستم تهویه مناسب، اتاق نشیمن، گاو صندوق، سرویس بهداشتی فرنگی و تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز تجهیز شده که گردشگران تور مشهد می توانند اقامت خوبی را در آن تجربه کنند. راهروهای هتل نگین بسیار تمیز هستند و سطح هایی برای ریختن زباله در قسمت های مختلف آن قرار داده شده است که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند.
هتل نگین دید بسیار خوبی به شهر دارد و گردشگران و توریست های می توانند حرم مطهر را از اتاق ها نظاره کنند. فاصله ی تقریبی هتل نگین تا حرم امام رضا (ع) 1 کیلومتر، تا فرودگاه شهر مشهد 10 کیلومتر، تا بازار رضا مشهد 2500 متر، تا نمایشگاه بین المللی مشهد 19600 متر و تا راه آهن مشهد 4 کیلومتر است. مسافران در هتل نگین می توانند اقامت خوبی را تجربه کنند.
آدرس: مشهد، خیابان طبرسی، خیابان نوغان، نبش خیابان نقان

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: مشهد