هتل فانوس کیش

قوانین اقامتگاه

قوانین هتل

1.ساعت ورود به اتاق ها 14 و ساعت تحویل آن ها 12 می باشد.

2.ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

3.پذیرش بانوان با ارائه دادن مدارک شناسایی امکان پذیر است.

4.اقامت کودکان زیر 3 سال رایگان است.

شرح

هتل فانوس کیش از هتلهای دو ستاره محبوب کیش در سال 1376 تاسیس گردید و در خرداد ماه 1389 بازسازی شد این هتل با هدف ایجاد یک فضای آرام در جزیره کیش تاسیس گردید این هتل در فاصله 5 دقیقه‌ای با دریا قرار دارد. این هتل نزدیک به دانشگاه بین‌المللی پردیس کیش است.

هتل فانوس در سال ۱۳۷۶ با هدف ایجاد یک فضای آرام در جزیره کیش تاسیس گردید و در تاریخ پنجم خردادماه ۱۳۸۹ با حضور نمایندگان سازمان گردشگری و نماینده درجه‌بندی سازمان گردشگری و نماینده جامع هتل‌داران کیش با توجه به بازسازی و به‌سازی و همچنین توسعه بخش‌های مختلف هتل و ایجاد مکان‌های ورزشی، هتل فانوس سه ستاره تشخیص داده‌شد.

هتل فانوس کیش با فضای سبز مناسبی که دارد محیطی آرام و فرح بخش را برای میهمانان تور کیش فراهم آورده است و ۴۰ باب اتاق آماده پذیرایی از میهمانان است. این مجموعه به دلیل قیمت و خدمات نسبتاً مناسب برای مسافرینی که موضوع هزینه برایشان از اهمیت بالاتری دارد، مناسب است. هتل دارای ۴۰ باب اتاق شامل اتاق‌های 2، 3 و 4 تخته آماده پذیرایی از میهمانان است.

 

این مجموعه به دلیل قیمت و خدمات نسبتاً مناسب برای مسافرینی که موضوع هزینه برایشان از اهمیت بالاتری دارد، مناسب است. دید اتاق‌ها خیابان و مناظر و محوطه اطراف هتل است. تمامی اتاق‌ها مجهز به سرویس‌بهداشتی ایرانی و حمام است. برای خشک کردن موهای خیس خود می‌توانید از سشواری که در اتاق‌تان قرار داده‌شده، استفاده کنید. از امکانات دیگر اتاق‌ها می‌توان به یخچال، تلفن، تلویزیون به همراه کانال های ماهواره‌ای، سیستم تهویه‌هوا و چای‌ساز اشاره کرد. در همه اتاق ها کشیدن سیگار ممنوع است.

از دیگر امکانات هتل برای مهمانان تور کیش می توان به لابی، سالن ورزشی، رستوران، کافی شاپ، فضای سبز، صبحانه، خشکشویی و لاندری اشاره کرد. هتل فانوس در نزدیکی بازارماهی فروشان واقع شده که حدود ده دقیقه پیاده کافی است. همچنین در نزدیکی شهر قدیمی حریره و شهر زیرزمینی و 2500 ساله کاریز واقع شده که به هرکدام حدود 15 الی 25 دقیقه پیاده روی نیاز دارد. جاده زیبای کنار هتل نیز می‌تواند خاطرات زیبایی برای شما باقی بگذارد.

رستوران هتل با ظرفیت 100 نفر در طبقه همکف قرار دارد و در ساعات 8 الی 10 صبحانه سرو می کند. همچنین در ساعت 13:30 الی 15:30 ناهار و در ساعت 19:30 الی 21 شام سرو می نماید. کافی شاپ هتل هم از ساعت 10 الی 22 میزبان میهمانان می باشد.

نزدیکترین مرکز خرید کیش به هتل فانوس کیش میتوان به بازار پارس خلیج کیش اشاره نمود اما این هتل تا مرکز جزیره و مراکز خرید کیش نزدیک نیست و با تاکسی بیش از 5 دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله هتل فانوس کیش تا فرودگاه با تاکسی نزدیک به 10 دقیقه فاصله دارد. این هتل در فاصله 5 دقیقه ای با دریا قرار دارد. این هتل نزدیک به دانشگاه بین‌المللی پردیس کیش است.

اين هتل در محیطی آرام جهت ارئه بهترین خدمات توریستی در جزیره کیش تاسیس گردید، میهمان‌داران این هتل با تجربه ۱۰ ساله آماده پذیرایی از مسافران محترم هستند.

 

آدرس: آدرس هتل فانوس : كيش، میر مهنا، پشت بازار پارس خلیج

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: کیش