هتل خانه سبز

شرح

 

 • هتل خانه سبز یکی از بهترین هتل‌های سه‌ستاره شهر مشهد است. این هتل به دور از شلوغی‌های اطراف حرم اما در فاصله نزدیکی به آن قرار گرفته است. به طوری که با 10 دقیقه رانندگی می‌توانید به حرم برسید. البته این امکان با سرویس رفت و برگشت به حرم راحت‌تر هم می‌شود.
  به‌علاوه با اقامت در این هتل به اماکن گردشگری همچون موزه نادری، کوه‌سنگی، کاخ‌ موزه ملک‌آباد و غیره هم دسترسی بسیار آسانی خواهید داشت.

 • اتاق

  هتل در مجموع 76 واحد اقامتی را درون خود جای داده‌است. همه واحدها به کلیه امکانات رفاهی مجهز هستند. ازجمله می‌توان به سیستم تهویه‌مطبوع، اینترنت، تلویزیون، کمد لباس، مبل، یخچال و حمام اختصاصی اشاره کرد. کسانی که تنها سفر کرده‌اند یا گروه‌های دو و سه نفره می‌توانند اتاق‌های یک، دو و سه‌تخته هتل را انتخاب کنند. اما اگر فضای بیشتر و اقامت راحت‌تر می‌خواهید به سراغ آپارتمان‌های هتل بروید. این آپارتمان‌ها به صورت یک تا سه‌خوابه با ظرفیت‌های دو تا شش نفره ارائه می‌شوند. گفتنی است آپار‍تمان‌های شیک‌تر و با امکانات بیشتر تحت عنوان رویال هم در این هتل موجود است.

 • رستوران

  صبح خود را با صرف صبحانه در سالن صبحانه‌خوری هتل شروع کنید. برای وعده‌های دیگر هم می‌توانید از فضای دلنشین رستوران هتل استفاده کنید. در این رستوران برای هر وعده منو انتخابی شامل 13 نوع غذا تدارک دیده شده‌است. رستوران فست‌فود موجود در هتل هم علاقه‌مندان به انواع پیتزا، ساندویچ و سوخاری را به صرف غذا در این رستوران دعوت می‌کند.
  اگر از گشت‌و‌گذار در شهر احساس خستگی می‌کنید برای تازه کردن نفس سری به کافی‌شاپ هتل بزنید. در این کافه با نوشیدنی‌های متنوع و میان‌وعده‌های خوشمزه از شما پذیرایی می‌شود.

 • امکانات

  هتل خانه سبز مشهد با امکانات مطلوبی از میهمانان خود پذیرایی می‌کند. برای مثال در فضای هتل به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهید داشت و در صورت سفر با اتومبیل شخصی، پارکینگ هتل برای شما فراهم است. همچنین نیاز نیست نگران کثیف شدن لباس خود باشید، خدمات خشک‌شویی هتل لباس‌ها را تمیز و اتوشده تحویلتان می‌دهد. یکی دیگر از امکانات خوب این هتل سرویس رفت و برگشت به حرم بوده که هر نیم‌ساعت یک بار آماده جابه‌جایی میهمانان عزیز است.

فاصله هتل خانه سبز با مکان های مهم شهر مشهد
 فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام : 30 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 2200 متر ، 8 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا پایانه مسافربری مشهد :  ساعت 33  دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 5900 متر ، 15 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا ورودی باب الرضا : 38 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 3000 متر ، 11 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا بازار رضا مشهد : 43 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 3400 متر ، 12 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا ورودی باب الجواد : 34 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 2700 متر ، 9 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا فرودگاه مشهد : 2 ساعت 13 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 10700  متر ، 21 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد : 37 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 3000 متر ، 9 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد : 1 ساعت 19 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 6300 متر ، 16 دقیقه با وسیله نقلیه
 فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد : 59 دقیقه پیاده روی ؛ مسافت 4700 متر ، 10 دقیقه با وسیله نقلیه

 

آدرس: مشهد، میدان توحید، جنب مجتمع تجاری نصر

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: مشهد