هتل آپارتمان معین درباری

شرح

هتل آپارتمان معین درباری مشهد واقع درخیابان امام رضا، امام رضا 19 واقع شده است. این هتل آپارتمان همسایه هتل آپارتمان قصر آیدین می‌باشد. این هتل در سال 1378 احداث شده و طی سال‌های گذشته مورد بازسازی قرار گرفته است. لابی هتل نیز بسیار زیبا بوده و جهت رفاه میهمانان امکانات خوبی در لابی نظیر مبلمان و تلویزیون در نظر گرفته شده است.
هتل آپارتمان معین درباری مشهد دارای 4 طبقه ساختمانی است که 32 واحد اقامتی در این طبقات جای گرفته‌اند. سوئیت‌های این هتل مشهد به سوئیت‌های 2 تخته، 3 تخته، 4 تخته و آپارتمان‌های 2 خوابه دسته بندی می‌شوند. آپارتمان‌های 2 خوابه هتل به آشپزخانه و ملزومات پخت و پز، میز ناهارخوری ،کولرگازی، گرمایش ازکف، یخچال، تلفن، تلویزیونLCD ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... مجهز می‌باشند.

هتل آپارتمان معین درباری مشهد دارای رستوران و کافی‌شاپ است که در رستوران این هتل انواع غذاهای ایرانی با کیفیتی مطلوب سرو می‌شوند. منوی غذایی این هتل مشهد انتخابی بوده و صبحانه آن سلف سرویس ارائه می‌شود. در کافی‌شاپ هتل هم می‌توانید انواع قهوه‌های گرم را نوش جان کنید و از آرامشی بی نظیر لذت ببرید.
این هتل آپارتمان امکانات و خدماتی همچون: رمپ ویژه جانبازان و معلولین، ویلچر، اتاق چمدان، گشت درون شهری و برون شهری، تاکسی سرویس، ترانسفر و ... را به میهمانان خود ارائه می‌دهد.

فاصله تافرودگاه7/7کیلومتر معادل00:19دقیقه با اتومبیل یا01:41پیاده
فاصله تاایستگاه قطار5/6کیلومتر معادل00:18دقیقه با اتومبیل یا00:59پیاده
فاصله تاترمینال مسافربری6/3کیلومتر معادل00:14دقیقه با اتومبیل یا00:44پیاده
فاصله تاحرم و اماکن مذهبی3/1کیلومتر معادل00:13دقیقه با اتومبیل یا00:39پیاده
آدرس: مشهد، خیابان امام رضا ۱۹

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: مشهد