اجاره ماشین در قشم

شرح

همانطور که می‌دانید، قشم پهناورترین جزیره ایران بوده و یکی از توریستی‌ترین مناطق کشور محسوب می‌شود. شاید برخی از افراد با خود اینگونه فکر کنند که این جزیره دارای تاریخچه طولانی نیست اما باید گفت که تاریخچه قشم به دوران سامانیان بازمی‌گردد. علاوه بر طبیعت بکر و دل‌نشین جزیره یاد شده، قیمت مناسب انواع اجناس در آن یکی دیگر از دلایل سفر به قشم‌ محسوب می‌شود. برای راحتی جهت گشت‌وگذار در جزیره یکی از مواردی که بسیاری از مسافران درباره آن کنجکاو هستند اجاره ماشین در قشم است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم‌ پرداخت.

اجاره ماشین در قشم

یکی از قسمت‌های هیجان انگیز هر سفری گشت‌وگذار در شهر و خرید کردن است؛ اما انجام‌ این کارها برای کسانی که با هواپیما یا قطار سفر کرده‌اند و دارای خودرو شخصی نیستند، کمی دشوار و هزینه‌بر خواهد بود. از این رو یکی از بهترین راه‌ها برای حل این مشکل اجاره ماشین یا همان Rent Car بوده و مسافران می‌توانند با توجه به بودجه‌ای که دارند انواع خودروهای سواری را کرایه نمایند. جزیره قشم جزء مناطق آزاد به حساب می‌آید، به همین دلیل می‌توان ماشین‌های لوکس و خارجی بسیاری را در آن دید.

لازم به ذکر است که اگر شما به همراه فامیل و دوستان خود قصد سفر به قشم را داشته باشید، مطمئنا کرایه خودرو سواری برایتان به صرفه نخواهد بود و بهتر است که اجاره ون را در برنامه خود قرار دهید؛ اکثر این ون‌ها دارای راننده‌هایی هستند که می‌توانند راهنمای خوبی در طول سفر برایتان باشند. اگر قصد صرف هزینه‌ زیادی را ندارید بهتر است که از کرایه ون‌های لوکس منصرف شده و به سراغ ون‌های معمولی بروید چراکه قیمت آن‌ها بیشتر است.

شرایط اجاره ماشین در قشم

  • مدت زمان اجاره روزانه خودرو قشم 24 ساعت می باشد.
  • هزینه بنزین خودرو به عهده اجاره کننده می باشد که در صورت داشتن کارت سوخت می توانید از آن استفاده کرده.
  • مبلغ 200 هزارتومان بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل سه روز و حداکثر ده روز نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهند ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در قشم 

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم  بسیار آسان بوده و خودرو های موجود تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه قابل رنت است.

در زیر مدارک و شرایط اجاره خودرو در قشم را برای شما عزیزانی که مسافر این جزیره هستید و قصد کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان خود را رزرو کنید.

•    کارت شناسایی 

•    گواهینامه رانندگی 

•    چک به مبلغ ارزش کل خودرو 

•    در صورت نداشتن چک می توانید بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید. 

•    (قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.
•    پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در قشم قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

موقعیت اقامتگاه

کشور: ایران
شهر: قشم