5 کلیسای گوا که شما را شگفت زده می کند!

شرح

به هر منظوری که به گوا سفر می کنید -برای سرگرمی، جشن، تعطیلات ساحلی و یا غذاهای دریایی- سفر شما کامل نخواهد بود اگر از برجسته ترین کلیساهای گوا به عنوان شاهکار معماری و میراث پرتغالی بازدید نکنید. ایالت گوا از بهترین مراکز تفریحی هند به “رم شرقی” نیز معروف است. 5 کلیسای گوا که شما را شگفت زده می کند!

 

کلیسای بم ژیسوس

کلیسای بم عیسی  واقع در گوای قدیم، یکی از قدیمی ترین کلیساهای ایالت، روزانه میلیونها گردشگر را به خود جذب می کند که برای عبادت و بازدید از آرامگاه سنت فرانسیس خاویر به اینجا می آیند. این کلیسای کاتولیک به عنوان میراث جهانی یونسکو و معماری باروک می باشد.

کلیسای بوم جسوس گوا

کلیسای سکتدرال

واقع در ولها در گوای قدیم، یکی از بزرگترین کلیساهای گوا به خاطر زنگ طلای اش معروف است. این کلیسا در سال 1510 به عنوان پیروزی پرتغالی ها به ارتش مسلمان ساخته شد.

کلیسای سه کتدرال گوا

کلیسای بانوی معصوم ما

این کلیسای سفید متعلق به قرن 18 در پنجیم، با معماری به سبک باروک، یکی از قدیمی ترین و قابل توجه ترین کلیساها در گوا ست. علاوه بر محراب مریم مقدس، دو محراب دیگر برای بانو رزاری و محراب عیسی مسیح را نیز شامل می شود. یک برج ساعت بزرگ هم دارد. هر سال در 8 دسامبر فستیوال بانوی مقدس در اینجا برگزار می شود و همه جا چراغانی می شود.

کلیسای بانوی مقدس ما

این کلیسای کاتولیک رومی چشمگیر، توسط پرتغالی ها در 1661 در ولها، گوای قدیم ساخته شد. این کلیسا یک ساختمان متصل هم دارد که به جاذبه ای دوقلو برای گردشگران تور گوا تبدیل شده است. این کلیسا به عنوان یک موزه استفاده می شود و میتوانید چندین نقاشی، مجسمه و ساخته های دست سنت فرانسی را در اینجا ببینید.

کلیسای سنت فرانسیس اسیسی

کلیسای سنت کاجتان

این کلیسا در ولها، گوای قدیم، یکی از زیباترین کلیساها در ایالت گوا واقع در یک کیلومتری کلیسای سکتدرال می باشد. این کلیسا با معماری به سبک باروک به کلیسای سنت پیتر در روم شباهت زیادی دارد.

صومعه سنت کاجتان گوا

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: