5 تا از هیجان انگیزترین تفریحات آبی گوا!

شرح

یکی از بارزترین ویژگی های گوا سواحل افتابی و بی نظیر آن می باشد که با ورزشهای آبی و محیط فوق العاده روح شما را جلا می دهد.بهترین زمان برای سفر به گوا و لذت بردن از تفریحات آبی از ماه اکتبر تا می می باشد چرا که در این زمان آسمان آبی و دریای آرام انتظار شما را می کشد. تفریحات زیادی مثل پاراسیلینگ، غواصی، قایق بادبانی، جت اسکی و غیره سفری بسیار مهیج برای شما رقم می زند و شما را وادار می کند دوباره به گوا سفر کنید. بدون شک، گوا بهترین مقصد ساحلی هند است که به جز مناظر طبیعی دیدنی، تفریحات گوا نیز شما را حیرت زده می کند. 5 تا از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی گوا! که نباید از دست بدهید..

قایق سواری در آبهای سفید

یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی گوا که اخیرا دولت گوا آن را به گردشگران معرفی کرده، قایق سواری در آبهای سفید رودخانه مادی می باشد. این مکان یک بهشت برای مسافران ماجراجو و علاقمند به ورزشهای ابی به شمار می رود. بهترین زمان برای لذت بردن از قایق سواری در فصل مونسون می باشد که از ژوئن آغاز و تا سپتامبر ادامه می یابد.

وایت واتر رتینگ

پاراسیلینگ

یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات آبی در گوا، برای ماجراجویان، پاراسیلینگ می باشد. یک پاراشوت به موتور وصل می شود و شما را به آسمان می برد و میتوانید مث پرنده ها از نمای شهر لذت ببرید. بهترین سواحل گوا برای لذت بردن از این ورزش، ساحل دونا پائولا، ساحل کالانگوت، ساحل ماجوردا، ساحل آنجونا، ساحل کاندولیم و باگا می باشند. مدت زمان این ورزش 5 تا 8 دقیقه است.

5 تا از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی گوا!

اسکی روی آب

برای اسکی روی آب شما به یک قایق موتوری وصل می شوید که 30 تا 40 مایل در ساعت سرعت دارند. اگر میخواهید از ورزش اسکی روی آب لذت ببرید باید یک شناگر ماهر باشید. اگر شنا بلد نیستید این ورزش آبی را امتحان نکنید. بهترین سواحل بر ای لذت بردن از این ورزش ساحل راجباغ، ساحل کالانگوت، ساحل اوتوردو، ساحل موبور و کاندولیم می باشند. مدت زمان این ورزش 5 تا 10 دقیقه می باشد.

ورزش های ابی گوا

غواصی

اگر میخواهید زندگی جانوران دریایی مثل ماهی های رنگارنگ و خرچنگ ها را از نزدیک ببینید، به اعماق تالاب های گوا بروید. برای تجربه ای به یاد ماندنی با دوست یا همسرتان به این سفر دریایی بروید و از آن لذت ببرید. بهترین سواحل برای غواصی در گوا، گرند ایلند می باشد. مدت زمان غواصی برای هر نفر 30 دقیقه است.

تفریحات گوا

اسکوتر آبی

اسکوتر یکی از بهترین تفریحات آبی در گوا به شمار می رود که شبیه دوچرخه سواری روی آب است و میتوان دو نفره از آن لذت برد. بهترین سواحل برای لذت بردن از این ورزش ساحل ماجوردا، دونا پائولا و ساحل کاندولیم می باشد.مدت زمان این ورزش 10 تا 20 دقیقه است.

تفریحات آبی گوا

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: