5 تا از رمانتیک ترین سواحل گوا

شرح

گوا یک ایالت ساحلی رمانتیک، جاذبه های حیرت انگیزی دارد. علاوه بر این، بهترین جاذبه های گردشگری گوا میتواند ماه عسلی فوق العاده به یاد ماندنی برای زوج های جوان رقم بزند. امروزه مردم زیادی برای گرفتن عکسهای عروسی و جشن نامزدی به این سواحل بی نظیر سفر می کنند و از تفریحات گوا لذت می برند. 5 تا از رمانتیک ترین سواحل گوا را در اینجا معرفی میکنیم:

 

ساحل باترفلای

این ساحل بکر یک مکان توریستی پر طرفدار در گوا می باشد. یک خلیج نیم دایره ای در انتهای مالی ساحل پالولم و میلیون ها پروانه که به دور شکوفه های رنگارنگ بالای تپه میچرخند! ماسه های طلایی و اب کریستالی،درختان نخل و پروانه های زیبا، نمایی فوق العاده خیره کننده به وجود آورده اند. در این ساحل شگفت انگیز بازی دلفین ها، خرچنگ و ماهی قرمز را هم خواهید دید. در اینجا میتوان عاشقانه ترین شب زندگی را رقم زد.

آدرس:جنوب شهر واسکو، 70 کیلومتری شهر پانجی، ساحل پروانه

ساحل پروانه در گوا

ساحل سینکوریم

ساحل مینیاتوری سینکوریم یک ساحل شنی شگفت انگیز در گوا می باشد. سینکوریم در شمال سواحل معروف باگا، کالانگوت، و کاندولیم قرار دارد. یک مکان فوق العاده برای شنا ست و اگر میخواهید از تفریحات ساحلی گوا لذت ببرید نباید اینجا را از دست بدهید! بهترین کلوب های شبانه ، فستیوال های موسیقی و رستورانهای فوق العاده رمانتیک را در این ساحل پیدا خواهید کرد.

آدرس: گوای شمالی، 14 کیلومتری شهر پانجی،ساحل سینکوریم

ساحل سینکوریم در گوا

ساحل آشوم

یک ساحل ناشناخته و بکر،گزینه ای فوق العاده برای تعطیلاتی آرامش بخش در سواحل گوا می باشد. آشوم با مناظر رویایی و دوست داشتنی ، از هر طرف نمایی بی نظیر ارائه می کند. ساحل آشوم که به خاطر لاک پشت های سبز ریدلی معروف است و دولت به خاطر انقراض این گونه جانداران در حال انقراض، این ساحل را به لاک پشت ها اختصاص داده است. از آنجایی که جریان آب خیلی قوی نیست، بهترین مکان برای شنا هم به شمار می رود. کافه های ساحلی زیر درختان نارگیل و بامبو با سرو غذاهای دریایی خوشمزه در اینجا انتظار شمار را میکشد.

آدرس: گوای شمالی، 29 کیلومتری پنجیم، ساحل آشوم

ساحل آشوم در گوا

ساحل واگاتور

واگاتور یکی از بهترین سواحل گوا و معروف ترین جاذبه های گوای شمالی ، هر چیزی مثل ورزشهای آبی، جاذبه های دیدنی، فرصت خرید و آرامش محض را برایتان فراهم می کند. این مکان در بین غربی ها معروف است و پاتوق آنهاست . این ساحل جذاب، یک مقصد گردشگری رمانتیک برای زوج های جوان و مکانی تفریحی برای کوچک و بزرگ می باشد. غروب آفتاب در این ساحل واگاتور فوق العاده خیره کننده است.

آدرس: گوای شمالی، باردز تالوکا، 20 کیلومتری شهر پانجی، ساحل واگاتور

ساحل واگاتور در گوا

ساحل ماندرم

ماندرم یکی از معروف ترین سواحل شنی پوشیده از درخت کاج  و شلوغ ترین سواحل گوا می باشد .این ساحل پاتوق بسیاری از سلبریتی های بالیوودی ست. دمای فوق العاده اینجا باعث میشود تعطیلاتی لذتبخش برای شما و همسرتان رقم بزند.

آدرس: گوای شمالی، 7 کیلومتری پنجیم، ماندرم

ساحل ماندرم گوا

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: