پارک آبی آکوالند

شرح

ترکیه کشوری توریستی است که سالانه توجه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. یکی از شهرهای زیبا و توریستی ترکیه آنتالیاست. آنتالیا جاذبه های توریستی زیادی دارد. این شهر در زمان رومی ها ساخته شده است و بیشتر آثار معماری آن نیز مربوط به آن دوره می شود. حمام های رومی،  قلعه ها، بناهای تاریخی و هتل های لوکس از جاذبه های این شهر است. یکی از جاذبه های دیگر این شهر تفریحات آبی آن است که به این شهر حال هوایی دیگر داده است. این شهر سه پارک آبی دارد که یکی از آن ها پارک آبی آکوالند است. این پارک در منطقه ساحلی کینا آلتی ما بین آنتالیا و لارا قرار دارد. پارکی بی نظیر با تفریحاتی فوق العاده که که شما را برای یک روز کامل سرگرم می کند. پارک آبی آکوالند بزرگترین پارک آبی کشور ترکیه و بهترین پارک آبی آسیاست.  پیشنهاد می کنم اگر به ترکیه سفر می کنید این پارک جذاب را از دست ندهید. در پارک آبی اکوالند در کنار خانواده یکی از لذت بخش ترین روزهای سفرتان را سپری خواهید کرد. در این پارک هم هیجان و هم آرامش را تجربه خواهید کرد.

پارک آبی اکوالند

اکوالند انتالیا

بلیط پارک آبی اکوالند

در بدو ورود کارت الکتریکی در اختیارتان قرار داده می شود تا در پارک مجبور نباشید پول با خودتان حمل کنید. همچنین پارک صندوق اماناتی دارد که می توانید اشیا قیمتی خود را در آن قرار دهید و با خیال راحت به تفریح بپردازید. این پارک سرسره های رنگارنگ و غول پیکری دارد که هرکدام وارد استخری بزرگ می شوند. یک استخر بزرگ مواج و همچنین یک رودخانه بزرگ با امواج زیبا که می توانید در آن قایق سواری کنید در این پارک قرار گرفته است.  آکوالند در منطقه خوش آب و هوایی قرار دارد و در بین سرسره های بزرگ فضای سبز چشم نوازی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید و هربار می خواهید به بالای سرسره بروید از مابین آن عبور کنید.

تفریحات آرامبخش اکوالند

در ساعات معین در این پارک بازی ها و مسابقه هایی انجام می شود که شما می توانید در آن ها شرکت کنید. و حتی در استخری دیگر از موسیقی زنده لذت ببرید. استخرهای گوناگون مربوط به سنین مختلف در پارک هست که می توانید از آن ها استفاده کنید و فرزندان خود را به استخرهای کودکان و یا خدمات نگه داری کودکان بسپارید. در کنار شور و هیجانی که در پارک آبی اکوالند جریان دارد شما می توانید با آرامش خاطر حمام آفتاب بگیرید و یا به استخرهای ماساژ و ریلکس بروید و در زیر نور خورشید و در هوایی فوق العاده به آرامش برسید.

نمایش دلفین ها

در زمان مشخصی در پارک آبی اکوالند نمایش دلفین ها برگزار می شود که برای دیدن آن باید هزینه ی جداگانه پرداخت کنید. دلفین ها با حلقه هایی که در دهانشان دارند، نمایش دیدنی به راه می اندازند و شما را حیرت زده می کنند. مطمئنا در آن لحظه به هوش بالای دلفین ها پی خواهید برد. پرش از حلقه، شیرجه دسته جمعی و بازی با حلقه ها، تنها بخشی از نمایش دلفین ها است که در پارک آبی اکوالند آنتالیا برگزار می شود.

تماشای دلفین های اکوالند

پارک ابی انتالیا

جامپینگ پارک آبی اکوالند

در آکوالند می توانید تجربه جامپینگ نیز داشته باشید و به کمک مسئولین آن هیجانی دیگر را تجربه کنید. در ابتدا باید به ایستگاه جامپینگ بروید و بعد از محکم شدن طناب ها، از ارتفاع ۷۰ متری به پایین بپرید. تجربه یک جامپینگ متفاوت را در پارک آبی اکوالند کسب کنید. در هنگام سقوط تا نیمه بدن وارد آب می شوید و سپس دوباره به سمت بالا پرتاب می شوید. شاید وجود آب در زیر پاهایتان کمی ار ترستان بکاهد اما مطمئن باشید که اوج آدرنالین را در این بخش از پارک تجربه خواهید کرد.

خدمات پارک آبی  اکوالند

خدماتی مثل عکاسی حرفه ای و همچنین سرویس رفت و آمد هم به شما ارائه داده می شود. البته با وسایل نقلیه عمومی نیز به راحتی می توانید خود را به آکوالند برسانید. نکته جالب دیگری که وجود دارد این است که در پارک آبی آکوالند سینما هفت بعدی هم قرار دارد؛ علاوه بر این ها اگر به خالکوبی علاقه مند هستید بهتر است بدانید که یک مرکز تخصصی خالکوبی در آنجا قرار دارد. در آکوالند تمام امکانات خدماتی و رفاهی به شما ارائه داده می شود. رستوران ها و کافی شاپ های مختلف که با غذاهای سنتی، انواع کباب و غذاهای بین المللی  آماده پذیرایی از شما هستند. بارهایی که در محوطه قرار دارند با انواع نوشیدنی ها، آب میوه ها و بستنی ها از شما استقبال می کنند. همه تفریحات در این پارک آبی گرد هم آمده اند تا روز بسیار خاطرانگیزی را برای شما رقم بزنند.

پارک آبی اکوالند آنتالیا

خرید در مجموعه تفریحی اکوالند

اگر به فکر خرید سوغاتی نیز هستید نگران نباشید لازم نیست راه دوری بروید، آکوالند به این موضوع نیز فکر کرده است و مغازه هایی را در داخل مجموعه قرار داده است که شما می توانید از آن ها سوغات تهیه کنید. همچنین مغازه هایی وجود دارند که می توانید وسایل مورد نیاز شنای خود را از آنجا تهیه کنید اما بهتر است یادآوری کنم که این کار اصلا به صرفه نیست و برای شما هزینه بالایی دارد بهتر است هرچه را که نیاز دارید با خود به همراه بیاورید.

پارک آبی خود به تنهایی جذابیت های زیادی دارد اما اگر با همه این ها احساس کردید خسته شده اید نگران نباشید چرا که در نزدیکی پارک آبی آکوالند مرکز خریدی بزرگ قرار دارد که می توانید بهترین و مشهور ترین برند ها را در آن بیابید. به هر حال شما از رفتن به آکوالند پشیمان نخواهید شد. اگر به ترکیه سفر کردید حتما به آنتالیا بروید و لذت تفریح و شادی را در آکوالند از خود دریغ نکنید. همه آن چیزی که لبخند و شادی را برای شما فراهم کند در این پارک هست. پس از آن لذت ببرید.

 

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: