گشتی در دبی با اتوبوس دو طبقه

شرح

تصور کنید که بر روی طبقه بالای یک اتوبوس دو طبقه بدون سقف بنشینید و در شهر دبی چرخ بزنید. می خواهیم بلیط اتوبوس بگیریم و دبی را از زاویه ای دیگر بگردیم. اتوبوس از کنار جاذبه های معروف دبی رد می شود و در جاهایی که دوست دارید توقف می کند تا پیاده شوید. در طول این سفر از تخفیف های خوبی هم برخوردار می شوید.

با بلیط ۲۴، ۴۸ و یا ۷۲ ساعته سوار بر اتوبوس دو طبقه رو باز می شوید و از ۵ مسیر جداگانه شهر را می گردید. اتوبوس در جاهای مشخص توقف می کند تا بیش از ۴۰ جاذبه گردشگری دبی شامل بازار طلا فروشی، برج العرب، دبی مال و … را تجربه کنید، یک مفسر صوتی در اتوبوس هم درباره جاههای مختلف این شهر برای شما توضیحاتی می دهد. از این بلیط می توانید استفاده های بیشتر هم ببرید مثلا با آن سوار بر قایق های عربی شوید، به موزه دبی بروید و در تورهای پیاده روی شرکت کنید.

 

با تور گردشگری شهری، گردشی آسان و راحت را در اتوبوس های بدون سقف تجربه می کنید و با دبی و تاریخ آن آشنا می شوید. می توانید در هر کدام از ایستگاه های مشخص شده در طول ۵ مسیری که در این شهر وجود دارد سوار بر اتوبوس شوید، بر روی صندلی ای در طبقه پایین یا طبقه بالا بنشینید و دیدی ۳۶۰ درجه از خیابان ها و جاذبه های دبی داشته باشید. بعد از اینکه از بین بلیط های ۲۴، ۴۸ و ۷۲ ساعته این تور درون شهری یکی را انتخاب کردید لیست کاملی از جزئیات ایستگاه ها و مسیرها را به شما می دهند می توانید در هر کدام از ایستگاه ها که تمایل دارید از اتوبوس پیاده و یا سوار اتوبوس شوید و یا می توانید فقط مسیرهای دلخواه خود را انتخاب کنید.

اگر مسیر قرمز را انتخاب کنید به بازار طلا فروشی در دیره می روید، موزه دبی را کشف می کنید و از مناظر دیدنی اطراف خور دبی دیدن می کنید. اگر مسیر آبی را دنبال کنید به فروشگاه های بزرگ دبی مال می روید و یا در جلوی آتلانتیس، هتل پالم و برج العرب عکس های زیبا می گیرید.

هر چیزی را که دوست داشته باشید ببینید و هر تفریحی را که بخواهید انجام دهید می توانید با این تور به دلخواه در مسیرهای مشخص قرار بگیرید. وقتی که در اتوبوس هستید می توانید به صحبت های صوتی گوش دهید که به ۱۲ زبان مختلف درباره جاذبه هایی که از کنار آن ها رد می شوید توضیح می دهد. اتوبوس ها هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بین ساعت ۹ صبح تا ۸ شب حرکت می کنند، در شب از چراغانی آسمان خراش های دبی و درخشش شهر هم لذت می برید. اگر بلیط های ۴۸ یا ۷۲ ساعته بگیرید به شهر همسایه دبی، شارجه نیز می روید و میراث شهر قدیمی، موزه ها و دیگر جاذبه های این شهر را کشف می کنید.  شما در طول این تور از مزایای دیگر هم بهره مند می شوید مثلا می توانید به صورت ویژه از دهکده جهانی دیدن کنید.

انواع بلیط تور اتوبوس دو طبقه دبی :
بلیط کلاسیک :
تور اتوبوس دو طبقه 1 روزه 
تور اتوبوس شبانه
کروز Dhow

7 موزه رایگان
4 تور پیاده روی رایگان

بلیط پریمیوم:
تور اتوبوس دو طبقه 2 روزه 
تور اتوبوس شبانه
کروز Dhow، Island Lagoon و Marina
تور نصف روز شارجه
2 تور پیاده روی رایگان

بلیط لوکس :
تور اتوبوس دو طبقه 5 روزه 
تور اتوبوس شبانه
تور غروب آفتاب
کروز Dhow، Island Lagoon و Marina
رانندگی در Palm Island
گشت و گذار در تالاب فلامینگو
آکواریوم های Lost Chambers
5 تور پیاده روی رایگان
7 موزه رایگان

بلیط Deluxe شامل بسیاری از خدمات اضافی است که می تواند به راحتی جای یک جاذبه گردشگری را به خود اختصاص دهد !
این یک فرصت عالی برای ترکیب تور اتوبوس شما با چندین فعالیت اضافی مانند بازدید از رصدخانه برج خلیفه یا IMG World of Adventure است. هر یک از این بلیط ها می توانند طی 6 ماه از زمان خرید استفاده شوند. این بدان معناست که می توانید خرید خود را زودتر از موعد انجام دهید و به طور بالقوه از فروش استفاده کنید تا بهترین پیشنهاد و تخفیفها را از دست ندهید. همچنین شایان ذکر است که اگر نیاز به لغو بلیط خود دارید ، می توانید 24 ساعت قبل از استفاده، آن را لغو کرده و بازپرداخت پول خود را دریافت کنید.

مسیرها :

تورهای بزرگ اتوبوس در دبی سه مسیر اصلی را ارائه می دهد: تور شهر ، تور مارینا و تور ساحل. هر مسیر شما را به قسمت دیگری از دبی می برد و به شما امکان می دهد با سهولت در این منطقه گشت و گذار کنید و همه چیز را در اوقات فراغت خود ببینید.

تور شهر (حلقه قرمز) : 1 تا 13 توقف | از 8:50 صبح  تا 5:50 بعدازظهر اجرا می شود
تور ساحلی (حلقه سبز) : 14 تا 26 توقف | از 9 صبح تا 6 عصر اجرا می شود
تور مارینا (حلقه آبی) : 15 تا 38 توقف | از 9 صبح تا 6 عصر اجرا می شود
هر حلقه حدود 5/1 تا 2 ساعت طول می کشد. این زمان ها به ترافیک بستگی دارد ، زیرا جاده شیخ زاید و منطقه اطراف  Dubai Walk در مارینا ممکن است در ساعات مشخص ترافیک سنگین داشته باشند. هر اتوبوس حدود 30 دقیقه یک بار توقف می کند. حداقل زمان لازم برای تکمیل تمام حلقه ها بدون توقف برای گشت و گذار، بسته به ترافیک حدود 6 تا 7 ساعت است. در نتیجه ، شاید بخواهید حداقل بلیط لوکس را دریافت کنید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید در طول سفر خود به دبی از هر سه مسیر لذت ببرید.

نکاتی که باید در مورد تور اتوبوس دو طبقه دبی بدانید :

چه چیزهایی همراه داشته باشیم ؟
گذرنامه یا کارت شناسایی
چه چیزهایی مجاز نیست ؟
همراه داشتن حیوانات خانگی، سیگار کشیدن
مدت زمان تور چقدر است ؟
 24 تا 72 ساعت
زبانهای راهنمای صوتی :
اسپانیایی ، ترکی ، چینی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، هندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، عربی ، فارسی ، روسی ، کره ای ، پرتغالی
در تور اتوبوس دو طبقه صندلی چرخدار نیز در دسترس است.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: