گران ترین مناطق دبی

شرح

خیابان شیخ زائد

بدون تردید اولین و مهم ترین موردی که باید در لیست گران قیمت ترین مناطق دبی معرفی شود، خیابان شیخ زائد دبی است. این خیابان پر است از مراکز خرید، ساختمان های بلند و سازه هایی با معماری های جذاب و مدرن. در سراسر این خیابان بزرگ و مشهور می توانید آسمان خراش های تجاری و اداری را بیابید.

خیابان شیخ زائد دبی مهم ترین خیابان این شهر است . گران قیمت ترین منطقه در دبی محسوب می شود. نام پیشین این خیابان خیابان دفاع بود که بعدها تغییر کرد و نام فعلی روی آن نهاده شد. مهم ترین ساختمان دبی، یعنی برج خلیفه در خیابان شیخ زائد واقع شده است. بسیاری از توریست ها و گردشگرانی که به دبی مسافرت می کنند در طی سفر خود به این خیابان و ساختمان ها و مراکز خرید آن سر می زنند.

از دیگر بخش های مهم در خیابان شیخ زائد دبی می توان به مارینای دبی و نخل جمیرا اشاره کرد. خیابان شیخ زائد به موازات خط ساحلی دبی کشیده شده و دسترسی به نقاط مختلف شهر از طریق آن امکان پذیر است.

محله و خیابان داون تاون

محله داون تاون و خیابان اصلی آن یعنی خیابان داون تاون جز گران ترین مناطق دبی هستند. در این محله و خیابان برخی از بخش های مهم و دیدنی شهر دبی وجود دارند و همین بر اهمیت این منطقه افزوده است. از جمله مهم ترین بخش ها در خیابان داون تاون می توان آب نماهای دبی و برج ویستا را نام برد.

یکی از مهم ترین ساختمان ها در خیابان داون تاون دبی، هتل بزرگ داون تاون است. این هتل بسیار بزرگ جز 50 ساختمان بزرگ جهان محسوب می شود. دسترسی از خیابان داون تاون به مراکز مهم دبی مانند دبی مال و برج خلیفه و هم چنین بسیاری مراکز خرید دیگر دبی بسیار آسان است. هم چنین برخی از معتبرترین رستوران های شهر دبی در نزدیکی خیابان داون تاون واقع شده اند.

منطقه البرشا

یکی از گران ترین مناطق دبی که در عین لوکس و زیبا بودن، خلوت است. منطقه البرشا طراحی و بافت بسیار زیبایی دارد و به همین دلیل یکی از زیباترین و معروف ترین مناطق در شهر دبی محسوب می شود. این منطقه نسبتا خلوت بوده و آرامش زیادی دارد و هم چنین ساختمان ها و هتل های منطقه البرشا بسیار لوکس و مجلل هستند. به همین دلیل بسیاری از توریست ها این منطقه را به عنوان محلی مناسب برای سکونت خود در نظر می گیرند.

مانند گران ترین مناطق دبی که ذکر شد، در منطقه البرشا هم مراکز خرید و رستوران های متعددی واقع شده است. هم چنین امکانات تفریحی و جاذبه های توریستی این منطقه بر محبوبیت و ارزش آن افزوده است. جاذبه هایی مانند پیست اتومبیل رانی یا خانه های ویلایی که انتخاب کسانی است که می خواهند یک سفر لوکس و مجلل به دبی داشته باشند.

محله مارینا دبی

یکی دیگر از مناطق مهم و معروف در دبی، محله مارینا است. محله مارینا یک تفرجگاه ساحلی است که به وسیله یک کانال آب مصنوعی که از خلیج فارس به سوی دبی کشیده شده است ایجاد شده. این منطقه برای تفریح و کسب آرامش یک انتخاب عالی است.

به دلیل ویژگی های ساحلی این منطقه و مزایای جانبی آن، برج ها، تفریح گاه ها و تفرجگاه های بسیاری در منطقه مارینا دبی ساخته شده اند. اگر قصد دارید از سفر به دبی نهایت لذت را ببرید و بهترین امکانات تفریحی ساحلی این شهر را در اختیارداشته باشید، محله مارینا دبی را امتحان کنید.

محله جمیرا

بدون تردید یکی از معروف ترین و گران ترین محله های دبی، محله جمیرا است. منطقه جمیرا هم بین ثروتمندان ساکن امارات و هم بین توریست ها و گردشگران محبوبیت زیادی دارد. در این منطقه امکانات تفریحی و ساختمان های بسیار لوکسی را می توان یافت که در نوع خود بی نظیر هستند.

محله جمیرا علاوه بر داشتن امکانات تفریحی فراوان، یک منطقه ساحلی است. سواحل شنی این منطقه بین توریست ها طرفداران بسیاری دارند. در کنار این ها وجود چند مورد از مراکز و ساختمان های مهم دبی مانند برج العرب، تنها هتل 7 ستاره جهان و مسجد جمیرا باعث شده اند اهمیت این منطقه بیش از پیش بشود.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: