کافه کادیلاک در هتل موج پاتایا

شرح

کافه کادیلاک (Cadillac Café)، رستوران اصلی هتل Wave پاتایا است. این هتل در جاده ساحلی قرار گرفته است. رستوران نیز مانند هتل، طراحی آرت دکوی میامی دهه 40 را دارد و سبک خاصش را با غذاهای خاصش ترکیب کرده تا یک تجربه‌ی هم مفرح و هم راضی‌کننده را برای مسافران تور تایلند فراهم کند.

کافه کادیلاک در هتل موج پاتایا (تایلند)

منوی روزنامه شکل رستوران، غذاهای متنوع و معروف فلوریدا که از مناطق مختلف آمده‌اند را در خود جای داده است. در این منو غذاهای مکزیکی مانند ناچو و همچنین غذاهای سنتی آمریکایی مانند دنده‌ی کبابی را می‌بینید. غذاهای معروف دریایی میامی و برخی از غذاهای معروف تایلند نیز در این منو وجود دارند. آن غذایی که باید حتما  در این کافه امتحان کنید، برگر Wave فوق‌العاده بزرگ رستوران است که با گوشت wagyu تهیه می‌شود.

شما می‌توانید از غذایتان هم در محیط داخلی با تهویه مطبوع و هم در پاسیوی بیرونی در کنار خودرویی که نام رستوران از آن گرفته شده لذت ببرید. مبلی که کنار یکی از دیوارها قرار گرفته تقریبا به مقدار غیر قابل باوری بالشت و کوسن دارد. بالشت‌هایی که آن را به گزینه‌ای فوق‌العاده راحت تبدیل می‌کنند. با پنجره‌هایی که از کف تا سقف کشیده شده‌اند، منظره جاده ساحلی در بیرون به خوبی دیده می‌شود. البته نشستن در محیط بیرون رستوران به شما اجازه می‌دهد، لذت بیشتری از منظره برده و باد ملایم دریا را حس کنید.

با داشتن کارکنان مودب و با توجه، قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه برای غذاها و نوشیدنی‌های با کیفیت و یک جو باحال و دوست‌داشتنی، کافه کادیلاک مکانی ایده‌آل برای خوردن صبحانه، ناهار یا شام در تور تایلند و تور پاتایا است.

 

موقعیت "کافه کادیلاک در هتل موج پاتایا (تایلند)" روی نقشه

منبع:

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: