کاخ امارات، لوکس ترین هتل جهان

شرح

کاخ امارات، لوکس‌ترین هتل جهان، یکی از بهترین گزینه‌های کسانی است که دوست دارند اقامتی مجلل و شاهانه را در ابوظبی تجربه کنند.

ابوظبی برای بازدیدکنندگانی که برای اقامت به پایتخت آمده‌اند، کمبود هتل و جاذبه ندارد. هر چند «هتل کاخ امارات» (Emirates Palace Hotel) گوهر ارزشمند تاج امارات به شمار رفته و جذابیت مختص به خود را دارد. این اقامتگاه، سومین هتل گران قیمت جهان از نظر هزینه ساخت بوده و بیش از ۳ بیلیون دلار هزینه در بر داشته است. اقامت در اینجا حداقل شبی ۲۹۰ دلار آمریکا بوده و این قیمت پیشنهاد ویژه کاخ امارات است! با این وجود هر گوشه از این هتل لوکس به نوبه خود یک جاذبه است و هر دلاری که خرج می‌کنید ارزشش را دارد.

هتل کاخ امارات در ابوظبی

کاخ امارات دومین هتل هفت ستاره جهان است و جایگاه نخست به «برج العرب» دبی اختصاص دارد. این هتل درهای خود را در سال ۲۰۰۵ به روی مهمانان گشود و ۳۹۴ اتاق و سوئیت لوکس دارد که میزبان بازدیدکنندگان ابوظبی می‌شوند. یکی از مهمانان ثابت و معروف کاخ امارات، خاندان سلطنتی هستند. در واقع پنت هاوس هتل که از شش سوئیت شاهانه تشکیل شده، تنها برای حاکمانی مانند شیوخ امارات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. کوچک‌ترین سوئیت این مجموعه ۱۱۰ متر مربع مساحت دارد.

هتل کاخ امارات در ابوظبی

یکی از معروف‌ترین ویژگی‌های این هتل گنبد آن است. این گنبد با ۶۰ متر ارتفاع بزرگ‌ترینِ نوع خود در جهان به شمار می‌رود و با ورقه‌های طلای ۲۲ عیار به شیوه‌ای حیرت انگیز تزئین شده است. تم طلایی در سرتاسر هتل به چشم می‌خورد و فرهنگ و سبک زندگی عربی را به مجلل‌ترین شکل ممکن خود به نمایش می‌گذارد. یکی دیگر از جزئیات طلایی این هتل، کاپوچینوی طلا است که در «لو کافه» (Le Café) به مهمانان ارائه می‌شود. این کافه کاپوچینویی به مشتریانش عرضه می‌کند که پودر ورقه‌ای طلای ۲۴ عیار داشته و در عین تعجب شما خوردنی هستند! غذای معروف کاخ نیز برگر شتر است که آن را هم می‌توانید با طلای ۲۴ عیار سفارش دهید. تمام این موارد به شما درکی از سبک قرار ملاقات لوکس عرب‌ها را می‌دهد.

 

duهتل کاخ امارات در ابوظبی

هتل کاخ امارات حتی ساحل اختصاصی خودش را هم دارد که جدای از ۱/۳ کیلومتر طول آن، با ۱۰۰۰ هکتار پارک با درختان نخل و آبنما تکمیل می‌شود. یکی از دیزاینرهای برجسته جهان این شگفتی معماری را خلق کرده است. اگر بخواهید کمی ریلکس کنید، می‌توانید به سراغ اسپای لوکس هتل که ۱۵۰۰ متر مربع مساحت دارد بروید. در درمان‌های حرفه‌ای این مرکز نیز از ورقه‌های طلا استفاده می‌شود. به طور کل، کاخ امارات، بالاترین تجربه لوکسی که بتوانید تصور کنید را برای مهمانانش در نظر گرفته است. در هر گوشه‌ و کنار این هتل جزئیاتی از طلای ناب را می‌بینید.


موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: