پارک یوئه ژیو یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی گوانگجو

شرح

بازدید از هر یک جاذبه های توریستی گوانگجو لطف خاص خود را دارد. قطعا قبل از سفر به چین نیاز است مهم ترین جاذبه های توریستی گوانگجو را بشناسید. با بررسی های مختلف سعی کردیم سه مورد از زیباترین مناطق دیدنی گوانگجو را شناسایی کنیم.

پارک ژیو بزرگترین پارک گوانجو محسوب می شود و محل بسیار ایده آلی برای فرار از شلوغی های شهر است. این پارک در منطقه کوهستانی بسیار زیبا و بکر قرار دارد که در کنار آن دریاچه ای در جریان است. شما می توانید بر روی این دریاچه با قایق های پدالی بهترین خاطرات را برای خود فراهم کنید. کرایه کردن قایق ها بسیار ارزان است بنابراین نگران نباشید. این پارک دارای ایستگاه مترو مختص به خود است و شما می توانید از میدان اصلی شهر با کمترین هزینه و با استفاده از مترو از این منطقه زیبا بازدید کنید. موزه گوانگجو در کنار این پارک قرار گرفته است، که به شما اجازه می دهد یک تیر و دو نشان کنید!

در کوهستان ژیو ۵ مجسمه بسیار بزرگ قرار دارد که به شکل قوچ هستند. این مجسمه های زیبا از سنگ ساخته شده و بر پایه یک داستان دو هزار ساله شکل گرفته است. در این داستان، گوانگجو به شهر قوچ ها مشهور است. این مجسمه های یازده متری به عنوان نماد شهر محسوب می شود و بسیاری از عکاسان را به سمت خود می کشاند. می توان گفت این مناطق یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری گوانگجو محسوب شده است.

جاذبه های گردشگری گوانگجو با گشت زنی در پارک های تفریحی کامل می شود!

خوشبختانه در شهر گوانگجو پارک های تفریحی بسیار زیبایی وجود دارد که سبب می شود فرزندان شما ساعاتی را مشغول بازی شوند. شرکت مشهور چیملونگ در سال های اخیر به ساخت ۴ تفریح گاه و پارک بزرگ در شهر گوانگو ژو پرداخت که امروزه بسیار از گردشگران را به سمت خود می کشاند. وسایل بازی که در این پارک ها قرار دارد برای تمامی سنین مختلف مناسب است. این پارک ها در منطقه پان یو و در حومه شهر قرار دارد البته دسترسی به آن از طرق ایستگاه مترو بسیار آسان و ارزان است. نخسین پارک از این مجموعه ۴ تایی ” سافاری پارک جیانگ” نام گرفته است. عملیات ساخت این پارک در سال ۱۹۹۷ به پایان رسید. البته بخش بزرگی از این پارک به حیات وحش اختصاص دارد و در آن پانصد گونه مختلف جانوری زندگی می کند. گردشگران می توانند با استفاده از قطارهای سریع و سیر به این پارک زیبا دسترسی داشته باشند. اگر مدت زمان طولانی در این محیط قدم بزنید خود را وسط قلب آفریقا تصور خواهید کرد.

مجموعه تفریحی چیملونگ یکی از زیباترین جاذبه های گوانگجو

یکی دیگر از دیدنی های مجموعه چیملونگ سیرک بین المللی آن است که به عنوان بزرگترین سیرک دائمی جهان شناخته شده است. در سال بیش از ۸ هزار بازدید کننده را به سمت خود می کشد این سیرک بسیار مهیج و دیدنی است.

قسمت سرگرم کننده ای نیز در این منطقه قرار دارد که به بهتشن چیملونگ مشهور است، در این منطقه انواع سرگرمی ها از قبیل ترن هوایی مهیا شده است. افتتاح این بخش به سال ۲۰۰۶ باز می گردد. نمایش های بسیار مهیجی نیز در این منطقه اجرا می شود که برای کودکان بسیار خاطره انگیز است. در این منطقه بیش از ۷۰ ترن هوایی وجود دارد که به بزرگترین پارک چین شباهت خاصی دارد. یکی از هیجان انگیزترین بخش های این پارک مربوط به ترن هوایی وارونه است. در واقع این وسیله بازی در زوایه نود درجه فرد را به پایین می کشاند و این کش و قوس تا ارتفاع ۶۰ متری ادامه دارد.

پارک آبی چیملونگ آخرین بخش این پارک است که به عنوان بزرگترین پارک آبی جهان مشهور است. این پارک در سال ۲۰۰۷ میلادی ساخته شد و دارای سرسره های آبی، استخر و همینطور نهرهای ویژه ای است که می توان روی تیوپ های آن ها استراحت کرد. بهترین جاذبه های توریستی گوانگجو را از دست ندهید!

 هزینه بازدید از جاذبه های توریستی گوانگجو

به طور کلی برای بازدید از مناطق مختلف این شهر زیبا نیاز به هزینه بالایی ندارید، البته پارک های ۴ گانه گوانگجو نیاز به خرید بلیط دارد اما هزینه های در نظر گرفته شده برای آن بسیار ارزان و مناسب است. مهم ترین جاذبه های توریستی گوانگجو را از دست ندهید.

ارزان ترین روش های بازدید از جاذبه های گردشگری گوانگجو

به طور کلی اگر می خواهید انواع جاذبه های توریستی گوانگجو را مورد بازدید قرار دهید بهتر است از کارت های تخفیف استفاده کنید این کارت ها سبب می شود که از تخفیف بسیار ایده آل بهرمند شوید. توجه کنید که تمامی هزینه ها با استفاده از این کارت ها به نصف کاهش می یابد. بازدید از جاذبه های توریستی گوانگجو در فصل بهار بی نظیر است.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: