پارک آبی آیس لند

شرح

دبی شهری ساحلی است و به همین دلیل تفریحات آبی و ساحلی دراین شهر رونق زیادی دارد و یکی از اهداف مسافران تور دبی استفاده از تفریحات آبی در تمامی فصول سال است. پارک آبی آیس لند دبی یکی از بهترین انتخاب ها برای گذراندن زمانی شاد و مفرح است.

ارک آبی آیس لند در منطقه راس الخیمه واقع شده که حدود یک الی یک ساعت و نیم با دبی فاصله دارد . اما بسیاری از علاقمندان به شنا ، تفریح ، هیجان و سرسره های آبی بلند و شاید ترسناک پارک آبی آیس لند ، این مسیر را برای رسیدن به آیس لند طی می کنند .

از جمله تفریحاتی که می توانید در این پاک آبی تجربه کنید ، سواری با تیوب های 1 نفره و دو نفره از بالای سرسره های بلند به داخل آب است .

در قسمت های گوناگون پارک آبی آیس لند ، مجسمه هایی به شکل خرس های قطبی ، صخره های یخی و ... قرار دارد که منظره زیبایی برای گردشگران بوجود آورده است .

بر خلاف تصور عده بسیاری از مسافرین که با شنیدن کلمه آیس ( به معنی یخ ) در نام این پارک آبی توقع شنا در میان آب سرد و قطعه های یخ را دارند ، در استخرهای این پارک آب گرم جریان دارد و حتی اوایل بهمن ماه نیز می توان در این پارک به تفریح و بازی پرداخت .

اگر می خواهید آدرنالین خونتان را بالا ببرید سرسره های این پارک را از یاد نبرید این سرسره ها شیب زیادی دارند و هیجان سر خوردن از آن ها بی نظیر است. پارک آبی آیس لند دبی هم اکنون در حال بازسازی است و برخی بخش های آن قابل درسترسی نیست اما باز هم بهترین ساعات را به شما هدیه خواهد داد.

پارک آبی آیس لند دارای مساحت تقریبی 120 هکتار بوده و محل مناسبی برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده است .

این پارک آبی نسبت به سایر پارک های آبی دبی قیمت مناسب و ارزانی دارد.پیشنهاد می کنیم حدود 2 الی 4 ساعت برای تفریح در این پارک آبی زمان در نظر بگیرید.

موقعیت اقامتگاه