پارك آبي ازمير

شرح

پارك آبي ازمير : از بهترین تفریحات در ترکیه، پارک آبی ازمیز بوده که میتواند اوج هیجان و لذت را به شما و همراهانتان بدهد. این پارک آبی شامل دلفیناریوم نیز میباشد که برای بسیاری از افراد دوست داشتنی و دیدنی است. پارک آبی ازمیر برای تمامی سنین سرگرمی ها و فعالیت های خوبی در نظر گرفته و از پیر تا جوان میتوانند از این پارک آبی استفاده کرده و لذت ببرند. ورزش ها و سرگرمی هایی از جمله سیاه چال آبی، جکوزی های بزرگ، رودخانه های خروشان به همراه تیوپ، چندین استخر بزرگ و قایق سواری و .. میباشد که بر سر هر قسمت یک نجات غریق مواظب شما خواهد بود تا در طول لذت بردن از بودن در پارک آبی ازمیر اتفاقی برایتان نیافتد. علاوه بر این، پارک آبی ازمیر، سرویس و خدماتی را برای کودکان شرایط ویژه ارائه داده و تا همه بتوانند از این پارک استفاده کنند.

رستوران ها و خدمات پارک آبی ازمیر

این پارک آبی علاوه بر بازی ها و سرگرمی های مهیجی که دارد، رستوران های بین المللی با بهترین و باکیفیت ترین غذاها داشته، همینطور شما میتوانید بهترین نوشیدنی ها سرد و گرم را در کافه های پارک آبی ازمیر داشته باشید. این پارک آبی را میتوان مکانی بسیار عالی و مناسب برای تفریح به صورت خانوادگی دانست و از آن لذت برد. تمام امکانات بوجود آمده در پارک آبی ازمیر تنها برای رضایت مسافران و توریست های تور ازمیر است.

دلفیناریوم پارک آبی ازمیر

دلفیناریوم یکی از سرگرمی های پرطرفدار و محبوب همگان است. پارک آبی ازمیر قسمتی از خود را به دلفیناریوم اختصاص داده. تنها تفاوت آن شاید این باشد که شما در این پارک آبی میتوانید حیوانات را لمس کرده و با آنها تعامل داشته باشید. علاوه بر دلفین ها، حیوانات دریایی بامزه دیگری مثل، شیر های دریایی، گربه های دریایی و گرازهای دریایی را میتوانید ببینید و آنها از نزدیک لمس کنید. دلفیناریوم پارک آبی ازمیر خدماتی مثل شنا با دلفینها و دلفیناریومو شنا با دلفین را برای بازدید کنندگان خود در نظر گرفته.

پارک آبی بالچوا ازمیر با 22 سرگرمی و استخره های باشکوه و سرگرمی نامحدود منتظر شماست!

شهر آبی حرارتی بالچوا , اولین و تنها پارک آبی ازمیر , دارای انواع مختلفی از تفریحات آبی مانند سرسره ها و استخرهای گوناگون در مساحت 40 هزار متر مربع است.

سه استخر که یکی از آنها نیمه المپیک و کاملا حرفه ای است , مفهومی متفاوت از تعطیلات و سرگرمی را به میهمانان محلی و گردشگران خارجی ارائه می دهد.

سرگرمی بدون مرز , ماجراجویی بی پایان , سریعترین و مهیج ترین سرسره ها , فعالیت هایی که دارای آدرنالین هستند , نمایش های رنگارنگ, همه در این پارک آبی غول پیکر و در وسط بهشت ​​سبز شهر ازمیر است.

Aquacity Balçova پارک آبی بالچوا ازمیر , که در مدت زمان کوتاهی تبدیل به ممتازترین پارک آبی شده است , می تواند همزمان به 4 هزار نفر به طور همزمان خدمت کند.

فست فود پارک آبی ازمیر با گزینه های متنوع و مقرون به صرفه خود , امکانات آن را جذاب تر می کند.

سرگرمی و سرسره های آبی کودکان و اسلایدهای بزرگسالان که می توانند همزمان جابجا شوند و بشقاب فضایی فقط چند مورد از فعالیت های جالب و سرگرم کننده در Aquacity izmir است.

حضور انیمیشن تیم پارک آبی ( تیم سرگرم کننده ) با فعالیت های هیجان انگیز در میان بازی های آبی مانند واترپلو , والیبال آبی و رقص , شما را با حضور در این مکان فوق العاده هر زمان سرگرم خواهد کرد.

 قوانین پارک آبی بالچوا ازمیر:

 • فعالیت این پارک بین ساعت 10 الی 22:00 است که البته ورودی Aquapark ساعت 6 عصر بسته می شود.
 • در تمام سرسره ها و استخرها کلاه شنا وجود دارد ولی در استخرهای بخش aquapark اجباری به استفاده کلاه شنا نیست.
 • گروه سنی 0 تا 3 باید با پوشک مخصوص استخر کودکان وارد استخرهای شنا شوند.
 • مسئولیت کودکان زیر 12 سال با والدین آنها خواهد بود.
 • استفاده از سرسره های موجود در پارک مناسب افراد ناتوان جسمی , دارای اضافه وزن , مشکل گردن و کمر , بیمارهای قلبی و زنان باردار و غیره نمی باشد.
 • لطفاً دستورالعمل های نگهبانان و قوانین مربوط به علائم داخل پارک را رعایت کنید. اگر قوانین را رعایت نکنید , ممکن است با به خودتان و دیگران آسیب جدی وارد کنید.
 • آوردن مواد غذایی , نوشیدنی و ظروف شیشه ای داخل پارک مجاز نمی باشد.
 • برای استفاده از سرسره های آبی باید از ۱۲۵ سانتی متر بلندتر باشید, در ابتدای هر اسلاید خط کش های طول داریم.
 • هنگام شنا و آستفاده از اسلایدها, کلید و جواهرات خود را نپوشید.
 • لطفاً اگر نمی دانید چگونه برای امنیت خود شنا کنید , از استخرهای سرپوشیده و المپیک استفاده نکنید. (عمق 2.50)
 • در استخرها؛ بیکینی , لباس شنا و شورت دریا مجاز بوده و با لباس نمی توانید وارد شوید.

ساعات کاری پارک آبی ازمیر و دلفیناریوم پارک آبی ازمیر

 ساعت کاری قسمت های آکوارک و آکوالند پارک آبی ازمیر از نه صبح تا شش بعد از ظهر میباشد. قسمت دلفیناریوم از یازده صبح تا دو و نیم بعد از ظهر آماده نشان دادن نمایش ها هستند. 

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: