همه چیز درباره خرید ارزان در دبی

شرح

در دبی ارزان خرید کنید

دبی بهشت خرید است، بنابراین انتخابهای زیادی برای افرادی که دوست دارند ارزان خرید کنند در این شهر وجود دارد. بیشتر مراکز خرید در حومه ی شهر هستند اما ارزش رفتن را دارند. اکثر این مراکز خرید تنها برای خرید کاربرد ندارند بلکه وجود تعداد زیادی رستوران و شهربازی در آنها، علاوه بر اینکه باعث راحت تر شدن خرید می شود، جایی برای رستوران گردی و تفریح و سرگرمی هم هست. اگر اهل چانه زدن و تخفیف گرفتن هستید بازارهای سنتی انتخاب مناسبی برای شما هستند ولی در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، خبری از تخفیف گرفتن نیست و باید به قیمتی که روی کالا هست راضی شوید!

بازارهای سنتی دبی

در بازارهای سنتی دبی همه چیز پیدا می شود. از طلا و جواهر گرفته تا میوه ها و سبزیجات تازه و رنگ و بویی مثل بازارهای سنتی کشور خودمان دارد. این بازارها به دلیل موقعیت و مکانی که در آن قرار دارند، اجناس را با قیمت بسیار کمتری نسبت به آنچه در فروشگاه های بزرگ عرضه می شود، به فروش می رسانند. همچنین در این بازارهای چیزهایی را پیدا می کنید که در فروشگاه های معمولی وجود ندارند. بنابراین بهتر است تحت هیچ شرایطی، خرید از این بازارها را از دست ندهید.

خرید وسایل الکتریکی در دبی

یکی از ارزان ترین و عاقلانه ترین خریدهایی که در دبی می توانید انجام دهید، خرید وسایل الکتریکی است چون این وسایل در دبی معاف از مالیات هستند و بنابراین قیمت آنها بسیار پایین تر از ایران است.

حراج های سالیانه در دبی را از دست ندهید

همانطور که گفته شد، دبی یکی از بهترین شهرهای خرید دنیا برای ما ایرانیان است. این شهر مراکز خرید برند زیادی دارد که می توانید مطمئن باشید در ازای پولی که برای یک کالای مارک هزینه می کنید، جنسی که تحویل می گیرید واقعا اصل است. همچنین همین کالاهای اصل با قیمت بسیار کمتری نسبت به ایران عرضه می شوند اما با این وجود ممکن است باز هم کمی گران باشند. در دبی فصلی به نام فصل خرید و تخفیف قرار دارد و جالب است بدانید حتی تور خرید دبی هم داریم  که در آن قیمت کالاها بخصوص پوشاک تا حد بسیار زیادی پایین می آید. این فصل ها از اواسط مرداد و اواسط دی شروع می شود و تا حدود ۱ ماه ادامه دارند و تخفیف های واقعا خوبی به مشتریان می دهند.

خرید ارزان طلا در دبی

در اینکه دبی بهترین مغازه های طلا فروشی دنیا را دارد هیچ شکی نیست. در دبی درجه ی خلوص طلاها و کیفیت آنها بطور جدی توسط دولت کنترل می شود بنابراین تمام جواهرات از بیشترین درجه ی خلوص برخوردارند. از طرفی قیمت طلا در این شهر عربی خیلی پایین تر از قیمتی است که در ایران یا کشورهای دیگر عرضه می شود. بنابراین خرید طلا می تواند یکی دیگر از دلایل خوب برای سفر به دبی باشد.

ادویه ی یکسالتان را از دبی تهیه کنید

ادویه های عربی آنقدر بو و مزه ی فوق العاده ای دارند که علاوه برحس بویایی و چشایی، تمام حس های دیگرتان را هم زنده می کنند. اگر چه ممکن است با خود بگویید که ادویه ها را در همه جا می توان پیدا کرد، اما خرید ادویه از بازارهای سنتی دبی چیز دیگری است. این ادویه ها علاوه بر اینکه خالص هستند، بسیار بسیار ارزان هم هستند و بنابراین می توانید مقدار زیادی ادویه های مختلف مورد نظرتان را یکجا از بازارهای سنتی دبی تهیه کرده و تا مدت زیادی از خرید دوباره با قیمت بالا بی نیاز شوید.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: