هتل‌های محله رقه دبی

شرح

هتل الغریر آرجان بای روتانا

اتاق‌های هتل دولوکس الغریر آرجان بای روتانا (Al Ghurair Arjaan by Rotana) به تهویه مطبوع مجهز هستند و بالکن دارند. الغریر از آن دسته هتل‌های دبی است که هر آپارتمانش دارای آشپزخانه، غذاخوری و سرویس بهداشتی اختصاصی است. اتاق نشیمن، تلویزیون فلت با کانال‌های ماهواره‌ای دارد و استخر روباز با محوطه‌ی ویژه‌ی کودکان، رستوران با منوی ایرانی، اینترنت پولی،‌ زمین تنیس و مرکز کاری از امکانات این هتل دبی هستند. هتل الغریر آرجان بای روتانا دبی کنار مرکز خرید الغریر واقع شده و تا دبی کریک پنج دقیقه رانندگی و تا فرودگاه بین‌المللی دبی ۱۵ دقیقه با ماشین راه است. در صورت درخواست هم، سرویس رفت‌وبرگشت به ‌فرودگاه برایتان فراهم می‌شود.

هتل اونیو

هتل اونیو (Dubai Avenue Hotel) یکی از هتل‌های دبی در محله رقه است که تا فرودگاه دبی کمتر از شش کیلومتر فاصله دارد. اتاق‌های هتل، تهویه مطبوع دارند و پارکینگ و اینترنت آن رایگان است. فاصله‌ی هتل اونیو دبی تا ایستگاه مترو الرقه چند قدم است. مرکز خرید دیره سیتی سنتر حدود یک و نیم کیلومتر و کلاب گلف و قایقرانی کریک حدود سه و نیم کیلومتر از هتل فاصله دارد. در تمام فصل‌ها هم می‌توانید از استخر روباز هتل استفاده کنید. این هتل دبی رستوران، صرافی، مرکز کاری و امکانات اتاق VIP هم دارد.

هتل آیبیس الرقه

هتل آیبیس الرقه (Dubai Ibis Al Rigga Hotel) از هتل‌های دبی است که در جاده‌ی الرقه واقع شده و در فاصله‌ پنج دقیقه‌ای از مرکز خرید الغریر سیتی مال قرار دارد. از آیبیس الرقه تا ایستگاه مترو الرقه پنج دقیقه پیاده‌روی فاصله دارید. در همه‌ جای هتل دسترسی به وای‌فای رایگان وجود دارد و تراس، سالن ورزشی، رستوران ۲۴ ساعته با غذاهای بین‌المللی، فکس، کپی، پارکینگ رایگان، تلویزیون فلت با کانال‌های ماهواره‌ای و آسانسور از امکانات هتل است.

هتل حیات پلیس

هتل حیات پلیس (Hayatt Palace Hotel) تا فرودگاه بین‌المللی دبی، ده دقیقه با ماشین فاصله دارد و درصورت درخواست شما، سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه هم فراهم می‌شود. حیات پلیس هم مثل دیگر هتل‌های دبی در محله رقه با ماشین تا مرکز خرید الغریر و مرکز دیره راهی نیست. در همه‌ جای هتل حیات پلیس دبی وای‌فای رایگان در اختیار شماست. تعدادی از اتاق‌ها هم رو به استخر هستند و طراحی داخلی هتل مدرن است. هتل حیات پلیس، استخر روباز، تراس و دو رستوران دارد. پارکینگ پولی، صرافی، مرکز کاری، امکانات اتاق VIP از امکانات هتل به‌ شمار می‌رود. کارکنان این هتل به چند زبان مسلط ‌اند.

هتل رامی گست‌لاین

هتل رامی گست لاین (Ramee Guestline Hotel) از جمله هتل‌های دبی است که کنار ایستگاه مترو الرقه قرار دارد. فاصله‌ی رامی گست لاین دبی تا فرودگاه با ماشین پنج دقیقه است و هتل، سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه دارد. از این هتل دبی به مرکز خرید الغریر هم دسترسی دارید. بعضی از اتاق‌ها بالکن‌ دارند و بسیاری از آن‌ها دارای نشیمن و غذاخوری هستند. استخر روباز، رستوران، بوفه، اینترنت پولی، صرافی، مرکز کاری و امکانات اتاق VIP از امکانات رامی گست لاین دبی است.

هتل سان اند سندز

هتل سه ستاره سان اند سندز (Sun & Sands hote) از هتل‌های دبی در قلب منطقه‌ی کاری شهر است و در چند قدمی برج ساعت واقع شده. از فرودگاه دبی تا هتل سان اند سندز ده دقیقه رانندگی راه است که سرویس رفت‌وبرگشت هم دارد. سالن ورزشی، ماساژ، سونا، استخر سرپوشیده و صرافی از امکانات هتل است. رستوران این هتل دبی غذاهای محلی دبی و غذاهای بین‌المللی سرو می‌کند.

هتل سان اند اسکای

هتل سان اند اسکای (Sun & Sky hotel) صد متر تا ایستگاه مترو الرقه فاصله دارد. فاصله‌ی فرودگاه بین‌المللی دبی تا سان اند اسکای کمتر از پنج کیلومتر است و سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه دارد. سان اند اسکای از جمله هتل‌های دبی است که استخر روبازش در همه‌ی فصل‌های سال باز است و رستوران، پارکینگ رایگان، وای‌فای رایگان، جکوزی، سالن ورزشی، مرکز کاری، سوئیت ماه عسل و آسانسور دارد.

هتل لند مارک گرند

هتل چهارستاره‌ی لند مارک گرند (LAND MARK GRAND) از دیگر هتل‌های دبی در خیابان الرقه است که مقابل مرکز خرید الغریر قرار گرفته. از هتل تا ایستگاه مترو یونیون کمتر از صد متر راه است. این هتل دبی استخر روباز، چتر آفتابی، سونا، سالن ورزشی، رستوران، اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، مرکز کاری و صرافی دارد.

هتل می‌فر

هتل می‌فر (mayfair hotel) به فرودگاه بین‌المللی دبی سرویس رفت‌وبرگشت دارد. از می‌فر به بسیاری از جاذبه‌های توریستی دبی مانند برج ساعت، مرکز خرید الغریر و زمین گلف دبی کریک دسترسی دارید. استخر سرپوشیده و سالن ‌بدنسازی، سونا و مرکز لاغری، پارکینگ رایگان و مرکز کاری، از امکانات هتل است.

هتل هالمارک

هتل هالمارک (Hallmark Hotel) یکی از هتل‌های دبی است که حدود دویست متر با ایستگاه مترو الرقه و مرکز خرید الغریر فاصله دارد. هتل هالمارک به مکان‌های گردشگری معروف دبی مانند دبی کریک، بازار طلا، بازار ادویه، دهکده میراث و چند مرکز خرید دیگر نزدیک است. از این هتل دبی برای مرکز شهر، مرکز خرید و ساحل الممزر سرویس رفت‌وبرگشت درنظر گرفته شده. استخر روباز برای همه‌ی فصل‌ها، استخر سرپوشیده، اسپا، سونا، حمام ترکی و بخار، رستوران، اینترنت وایرلس هات‌اسپات رایگان در مکان‌های عمومی، اینترنت با سیم رایگان در اتاق‌ها، مرکز کاری، سوئیت ماه عسل و صرافی از امکانات هتل هالمارک دبی است.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: