هارد راک کافه پاتایا

شرح

برند هارد راک با موسیقی کلاسیک راک و غذاهای پر حجم آمریکایی/مکزیکی مترادف شده است؛ و این دقیقا همان چیزی است که شما در تور تایلند در هارد راک کافه پاتایا (Hard Rock Cafe) دریافت خواهید کرد. از تابلوی گیتار شکلی که در زمان ورودتان بالای سرتان چشمک می‌زند، تا یادگارهای دوران طلایی راک بر روی دیوارهای رستوران و بخش فروش نوشیدنی که شبیه به ارگ طراحی شده است، رستوران هارد راک یک تکه بی‌نقص از آمریکا را به قلب خلیج پاتایا آورده است.

هارد راک کافه پاتایا (تایلند)

در طول روز مسافران تور تایلند می‌توانند از استخری که نزدیک کافه قرار گرفته به رایگان استفاده کنند. شب هنگام، کافه با اجرای زنده گروه‌های آسیایی که آهنگ‌های برتر راک را بازاجرا می‌کنند زنده می‌شود. هارد راک کافه پاتایا در جاده ساحلی و بین خیابان‌های 6 و 7 قرار گرفته است و به خاطر دسته گیتاری که بالای رستوران خودنمایی می‌کند ندیدنش غیر ممکن است.

هارد راک کافه مکانی ایده‌آل برای وقت گذراندن در طول روز در تور پاتایا است. می‌توانید در محیط آرامش‌بخش کنار استخر استراحت کرده، در زیر چترهایی که می‌توانید اجاره کنید بنشینید یا فعالیت‌هایی مانند والیبال داخل استخر انجام دهید. هر شنبه هارد راک کافه پاتایا میزبان جشن معروف این برند یعنی Beach Foam X است. در این جشن استخر محصور شده و با کف پر می‌شود. جشن از ساعت 21.30 شروع شده و 480 بات هزینه دارد. برای کوچکترها هم جشن کف خانوادگی برگزار می‌شود و از ساعت 17 تا 18 برقرار است. شرکت در آن برای بچه‌ها 350 بات و برای بزرگترهای همراهشان 450 بات هزینه دارد. به علاوه هر یکشنبه اول ماه، دی‌جی‌های معروف، رستوران را به یک کنسرت بزرگ و پر هیجان تبدیل می‌کنند.

هارد راک کافه پاتایا مکانی عالی برای خوردن غذاهای آمریکایی در تور تایلند است. منوی رستوران شامل غذاهای امتحان پس داده و خوشمزه مانند برگرهای افسانه‌ای هارد راک، ساندویچ‌ها و کباب‌های دودی معروفشان است. از ساعت 21.30 به بعد، شش شب در هفته، آمپلی‌فایرها تا بالاترین درجه زیاد می‌شوند و گروه‌های موسیقی مجموعه‌ای از آهنگ‌های آشنا و قدیمی اما دوست‌داشتنی راک را می‌خوانند؛ آهنگ‌هایی که بسیاری با آن‌ها همخوانی می‌کنند و بسیاری را از سر میزهایشان بلند می‌کنند. گروه‌هایی که در این رستوران اجرا می‌کنند همان گروه‌هایی هستند که در دیگر رستوران‌های هارد راک در نقاط دیگر آسیا مثل بالی، بانکوک و پنانگ هم اجرا دارند، بنابراین واقعا موسیقیدان‌های با استعدادی هستند و لحظاتی خوشایند در تور پاتایا برای شما به ارمغان می‌آورند.

نمی‌توان در تور تایلند به هارد راک کافه رفت و به فروشگاه هدیه آن سر نزد. در آنجا شما می‌توانید تیشرت‌ها، پیراهن‌ها، لیوان‌ها و جاکلیدی‌هایی که با لوگوی هارد راک تزئین شده‌اند را بخرید. می‌توانید در زمان حضورتان در تایلند آن‌ها را بپوشید یا به عنوان یک سوغات خوب برای دوستان خود ببرید.

 

موقعیت "هارد راک کافه پاتایا (تایلند)" روی نقشه

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: