میدان جوانان 19 می مارماریس

شرح

میدان جوانان 19 می یک مرکز اجتماعی در شهر مارماریس است که مسافت اندکی با ایستگاه دولموش دارد و مسافران خیلی راحت به آن دسترسی پیدا کنند. دیگر جاذبه گردشگری مارماریس یعنی فواره های رقصان نیز در نزدیکی این میدان می باشد، که تماشای شب در شب همراه با نورپردازی های رنگی و اجرای موسیقی زنده بسیار جذاب می باشد. در میدان جوانان 19 می مجموعه ای از رستورانها، مغازه وجود دارد ، همچنین احرای موسیقی زنده و فعالیت های هنری نیز به چشم می خورد. اطراف این میدان آدمهای دوست داشتنی فراوانی وجود دارند که شور و انرژی خاصی به این منطقه بخشیده اند و گردشگران و مسافران تور مارماریس گذر زمان را احساس نمی کنند.

میدان جوانان 19 می مارماریس یک مرکز اجتماعی است که در نزدیکی ایستگاه دولموش قرار دارد و دسترسی به آن آسان است.

نمایش فواره ها در "میدان جوانان 19می"

این نمایش فواره ها در زمان های 15 دقیقه ای انجام می شود و از ساعت 21 تا 23 هرشب پذیرای گردشگران است.

نماد میدان

درقسمت ورودی میدان، مجسمه دو زن و مرد جوان قرار داده شده است و نماد این میدان محسوب می شود. این میدان به علت تاکید بر روز جوانان، به این نام، نامگذاری شده است.

میدانی پر انرژی در دل شهر مارماریس

در هر ساعت از روز که به بازدید این میدان بروید، موسیقی زنده توسط افرادی در حال اجرا است و در مواردی نیز مردم به رقص و پایکوبی در میدان می پردازند. همچنین در اطراف میدان رستوران ها و کافه هایی بر پا است که به مسافران خدمات می رسانند. این رستوران ها شامل رستوران های سنتی غذا های ترکیه و غذا های بین المللی هستند.         

این مرکز اجتماعی شهر، مکانی مناسب برای گذراندن عصر هایی با آرامش است هرچند که میدان جوانان 19می مارماریس محل خوبی برای شب زنده داری نیز هست؛ زیرا افراد زیادی در این میدان شب را به صبح می رسانند و دور هم به گفت و گو می پردازند.  در ایام مختلف سال این محل، مکان برگزاری کنسرت ها و نمایش های خیابانی و تئاتر های فضای باز است.

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: