موزه غرفه کاشی کاری استانبول

شرح

اطلاعات در مورد موزه کاشی کاری:

موزه غرفه کاشی کاری با داشتن 14 ستون در ورودی از مهمانان خود را به شکلی باشکوه پذیرایی می کند. تصادفی نیست که این سازه ، که به Sırça Köşk نیز معروف است ، به عنوان Çinili Köşk نامگذاری شده است. زیبایی بی نظیر کاشی ها و سرامیک ها در داخل خود یک جشن بصری است. علاوه بر این ، وجود حدود 2000 اثر یافت شده در طول کاوش های باستان شناسی ، کاشی کاری شده را به یکی از مهم ترین قسمت های استانبول و تاریخ ترکیه تبدیل می کند.

موزه کاشی کاری غرفه استانبول

تالار اول شامل آثار باستانی از دوره سلجوقی آناتولی است. در سالن 2 دوره عثمانی وجود دارد ، در سالن 3 اتاق سلسبیلی و در سالن 4 نیز دوره عثمانی وجود دارد. در تالار 5 ، آثاری از كتاهیا و در سالن 6 نیز آثاری از akanakkale وجود دارد. در سالن 7 ، آثار ازنیک گنجانده شده است.

هزینه ورودی موزه غرفه کاشی کاری

هزینه ورودی موزه باستان شناسی 30 TL است.ورودی زیر 18 سال و بیش از 65 سال از شهروندان جمهوری ترکیه، خانواده کشته شدگان و جانبازان، سربازان و ضابط درجه دار، رایگان برای کسانی که معلول و اصحاب خود را Museumcard اند.

ساعت بازدید از موزه غرفه کاشی کاری

این موزه برای هر روز از سال برای بازدید کنندگان باز است.

  • فصل زمستان از 30 اکتبر تا 15 آوریل 09:00 - 16:45
  • فصل تابستان 15 آوریل - 30 اکتبر از 09:00 الی 18:45
  • غرفه های بلیط 45 دقیقه قبل از زمان بسته شدن موزه بسته می شوند.

کجا و چگونه باید به Çinili Köşk Müzesi برویم؟

در منطقه فاتیح در استانبول واقع شده است. این بخشی از موزه باستان شناسی استانبول است. این عمارت که در دیوارهای بیرونی کاخ توپکاپی واقع شده است ، در کنار کاخ مشرف به پارک گولانه است. بهترین راه برای رسیدن به Kiosk Tiled استفاده از خط تراموا Kabatas-Bagcilar است. فقط در 5-10 دقیقه با پای پیاده به Kiosk Tiled می توان رسید.برای حمل و نقل از طرف آناتولی به Kiosk Tiled ، Eminonu ، Karakoy یا Kabatas از طریق دریا یا از Marmaray به Sirkeci می توانید از اینجا با تراموا منتقل کنید.کسانی که با ماشین شخصی وارد می شوند می توانند ماشین خود را در پارکینگ Eminönü بگذارند و با یک پیاده روی کوتاه یا با تراموا به سمت Gülhane بروند.

مکان هایی برای بازدید در منطقه

به غیر از موزه باستان شناسی استانبول ، جایی که این عمارت در آن واقع شده است ، کاخ توپکاپی ، موزه ایا آیرن(بزرگترین کلیسای بیزانس) ، کافر آقا مادراساه و موزه ایا صوفیه وجود دارد.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: