موزه تعاملی پنانگ جایی برای پرواز تصورات شما

شرح

پنانگ یکی از شهرهای توریستی مالزی و در واقع یک جزیره است که به واسطه های هنرهای خیابانی خود شناخته شده است. علاوه بر هنرهای خیابانی، هنرمندی مردم این شهر را می توان در موزه های شهر نیز جستجو کرد. «موزه تعاملی پنانگ» (Penang Interactive Museum) یکی از این موزه هاست؛ این موزه نسبت به تمام موزه هایی که می شناسیم متفاوت است.

برای ورود به موزه، باید از دیوار بزرگ پنانگ عبور کنید. آنچه که در این مجموعه جالب توجه است این است که آثار هنری بر اساس تاریخ و شیوه زندگی محلی مردم به تصویر کشیده شده است؛ از این رو، نام دیگر موزه تعاملی پنانگ را می توانMade in Penang  نامید.

در مورد موزه تعاملی پنانگ

این جاذبه دیدنی پنانگ ساختمانی 2 طبقه است؛ در طبقه اول تصاویری سه بعدی و بزرگ مقیاس را خواهید دید؛ در طبقه دوم نیز گالری ها و اتاق های نقاشی را می بینید که نقاشی های آن به طور هنرمندانه کشیده شده، خطای دید ایجاد کرده و ذهن را درگیر می کند. در حالی که در سالن های موزه قدم می زنید و در نمایشگاه های آن به سر می برید، تصورات شما پرواز خواهد کرد!

با توجه به اینکه فضای گالری ها بزرگ و وسیع است و به اتاق ها یا بخش های کوچک تر تقسیم نشده است، فضا برای خلق تصاویر و عکس های کامل به میزان کافی و از زوایای مختلف وجود دارد. آثار هنری خاصی که در اینجا وجود دارد، به شما کمک می کند که حتی اگر عکاس حرفه ای نیستید، عکس های منحصر به فردی خلق کنید؛ تنها نکته ای که باید توجه داشته باشید، این است که به دستور العمل ها و راهنمایی هایی که در هر مورد ارائه شده است، توجه داشته باشید.

بلیط موزه تعاملی پنانگ

هزینه ورودی برای بزرگسالان myr30 و برای بچه ها myr20 است.

ساعات کار موزه تعاملی پنانگ مالزی

دوشنبه ها تا چهارشنبه ها: 9:00 تا 18:00.

شنبه ها و یکشنبه ها: 9:00 تا 20:00.

آدرس موزه تعاملی مالزی

Address: Pengkalan Weld, Georgetown, 10300 George Town, Penang, Malaysia.

 
 
 
 
 
 
 
 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: