مرکز خرید کیدز مال بورنوا

شرح

مرکز خرید kidsmall بورنوا

مرکز خرید کیدز مال ازمیر، یکی از مراکز خرید اختصاصی برای کودکان و نوزادان است که در آن برندهای مختلف پوشاک، کفش، اسباب بازی و کلیه نیازهای کودکان و نوزدان زیر یک سقف گردآوری شده اند. در این مرکز خانواده ها می توانند ضمن خرید و تهیه کلیه نیازهای فرزندانشان، آن ها را در مرکز بازی سرگرم کرده و لحظات خوشی را برایشان در شهر ازمیر خلق نماید.

مرکز بازی مینی سیتی

«ما شهری را برای کودکانمان تصور کردیم که در آن خواهند توانست رویا پردازی کنند، مسئولیت بپذیرند، مشکلات را حل کنند، توانایی های مدیریتی خود را گسترش دهند و مهم تر از همه کلیه این کارها را بدون این که خودشان متوجه شوند انجام دهند …»

فاطما آوجی یکی از موسسین این مجموعه که فارغ التحصیل رشته پرورش کودکان از دانشگاه اژه است دارای سابقه فعالیت ۱۰ ساله در کالج ها و مهد کودک های مختلف می باشد. او مدیریت ۲ مهد کودک وابسته به انجمن فرهنگی آمریکا (قاضی امیر و کوناک) را به عهده داشت. اِونوِر آوجی دیگر موسس مجموعه فارغ التحصیل مدیریت عمومی از دانشگاه آناتولی می باشد که مدیریت شرکت تولیدی تجهیزات مدرسه را با ۱۵ سال سابقه کار بر عهده دارد. این شرکت در سطح ترکیه بنیانگذار بسیاری از مهد کودک ها بوده است. ایده اولیه تاسیس مرکز کیدزمال توسط دو موسس که در عین حال همسر هستند، از فرزند ۵ ساله شان نشأت گرفته است. مینی سیتی برای نخستین بار در تاریخ ۲۰۱۷/۰۴/۲۳ بعد از یک دوره تلاش ۴ ماهه در مرکز خرید کوش آداسی تاسیس شد؛ سپس طی مدت ۲ سال به ۱۰ شعبه در مراکز خرید سراسر ترکیه رسید.

زمانی که بچه ها در مینی سیتی سرگرم بازی هستند، والدین نیز به راحتی می توانند مشغول نوشیدن قهوه و صحبت با یکدیگر شوند. زمانی که بچه ها با یکدیگر دوست می شوند، خانواده ها هم در این حین می توانند باهم آشنا شوند. زندگی در این شهر که در آن از وسایل ضد عفونی گرفته تا انتخاب اسباب بازی، همه جزئیات به طور کامل در نظر گرفته شده، فوق العاده است. خانه های بازی این مجموعه ( واقع در شهر ازمیر ) که در آن ها هیچ نوع وسایل الکترونیکی وجود ندارد و تنها بر اساس قدرت تخیل کودکان ساخته شده اند، در دست کودکان عزیز معنایی دیگری به خود می گیرند.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: