مرکز خرید ویلاجیو دوحه

شرح

مرکز خرید ویلاجیو دوحه (Villaggio Mall)، بین مرکز خرید حیات پلازا و اسپورت سیتی در خیابان الوعب قرار گرفته و یکی از جدیدترین بازیگرهای اضافه شده به صحنه پر هیجان خرید در این شهر است. با معماری مجلل و زیبا، حضور برترین برندهای لوکس دنیا و گستره هیجان‌انگیزی از گزینه‌های خرید، خوراکی و سرگرمی، مرکز خرید ویلاجیو دوحه یکی از محبوب‌ترین مقصدهای تفریحی برای مسافران تور قطر و یکی از شاخص‌ترین مراکز خرید شهر است. با داشتن حدود 42 هزار بازدیدکننده در روز و بیشتر از 1.5 میلیون نفر بازدیدکننده در ماه، مال ویلاجیو دوحه همین حالا هم به یکی از جالب‌توجه‌ترین مکان های دیدنی قطر تبدیل شده است.

پروژه ساخت مرکز خرید ویلاجیو دوحه به طور رسمی در سال 2006 توسط شاهزاده شیخ جاسم بن حامد به عنوان یک مرکز ورزشی شروع شد، اما در ادامه ایده او به یک مجموعه خرید و سرگرمی کامل و همه‌جانبه تبدیل شد. با داشتن حدود 120 هزار متر مربع مساحت، مرکز خرید ویلاجیو دوحه محبوب‌ترین مقصد تفریحی و خرید در بین مسافران تور قطر است، جایی که می‌توانند از میان برندهای لوکس و مطرح جهانی مانند لوئیس ویتون، پرادا، کریستین دیور، گوچی، دولچ اند گابانا و خیلی‌های دیگر کالاهایی عالی بخرند.

غیر از گستره متنوع و شگفت‌آور گزینه‌های خرید، مرکز خرید ویلاجیو دوحه برای طراحی داخلی جذابش مشهور است. با داشتن فضایی که شهر ونیز ایتالیا را در ابعاد کوچک شبیه‌سازی می‌کند، این مال بدون شک یکی از جالب‌توجه‌ترین مراکز خرید در کل خاورمیانه است. با معماری دلنواز و آرامش‌بخش در کنار گستره اعجاب‌آوری از گزینه‌های خرید، غذا خوردن و سرگرمی، بازدید از مرکز خرید ویلاجیو دوحه یک تجربه فراموش‌نشدنی و استثنائی در تور قطر برایتان به یادگار خواهد گذاشت، تجربه‌ای که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید.

متمایزترین ویژگی مرکز خرید ویلاجیو دوحه، کانال آبی است که درست از مرکز مال می‌گذرد. مسافران تور قطر می‌توانند سوار بر گوندولاهای معروف ونیزی از میان مال عبور کنند و از جاذبه‌ها و طراحی بی‌نظیر مرکز خرید لذت ببرند. همانند شهر ونیز در اینجا هم پل‌های پر جزئیات و زیبا از روی کانال‌ها عبور کرده‌اند. نیمکت‌های به خط شده در طول مسیرهای عبوری، فرصتی مغتنم برای کمی استراحت و تجدید قوا برای ادامه تجربه منحصربه‌فرد خرید در اینجا را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. چراغ‌های خیابانی روشن شده در زیر آسمان مصنوعی مرکز خرید ویلاجیو هم کمک می‌کنند فضا هر چه بیشتر رمانتیک شود.

بعد از خرید، مسافران تور قطر می‌توانند به سراغ فود کورت مال رفته و از میان تعداد زیادی از فست‌فودهای زنجیره‌ای بین‌المللی و محلی، غذاهای خوشمزه تهیه کنند. غیر از این فست‌فودها، تعداد زیادی رستوران و کافه و یک رستوران تایلندی عالی هم در مرکز خرید ویلاجیو دوحه وجود دارند، در نتیجه برای هر سلیقه‌ای چیزی برای انتخاب وجود دارد.

از میان جاذبه‌های منحصربه‌فرد مرکز خرید ویلاجیو می‌توانید به یک میدان سربسته اسکیت روی یخ (در ابعاد زمین‌های مسابقات المپیک)، 13 سینمای لوکس، تنها سینمای آیمکس در قطر و شهربازی گوندولانیا اشاره کرد. گوندولانیا جدیدترین ویژگی اضافه شده به مال است؛ در این شهربازی سربسته 22 هزار متر مربعی، انواع سواری‌ها و تفریحات مانند سواری‌های مختص بچه‌های کوچک، ماشین‌برقی، بولینگ 12 خطه، کارتینگ، میزهای بیلیارد، یک سینمای 4 بعدی و جدیدترین بازی‌های کامپیوتری و آرکید در دسترس هستند.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: