مرکز خرید نیشان تاشی

شرح

مرکز خرید نیشان تاشی (Nisantasi) در قسمت اروپایی استانبول، در محله‌ای به همین نام، واقع شده است. خیابانی که این مرکز در آن قرار گرفته تسویکیه (tasvikiye) نام دارد. در مورد محله نیشان تاشی باید گفت که یکی از محله‌های قدیمی و مهم استانبول است؛ محال است بخواهید دیدن آن را از دست بدهید. در این محله، با یک تیر چند نشان می‌زنید؛ با مردم محلی آشنا می‌شوید، در نزدیکی آن آثار تاریخی را می‌بینید و از لوکس‌ترین مراکز خرید بازدید می‌کنید. کاخ ایهلاور، موزه ایاصوفیه، موزه آتاتاتورک، میدان تکسیم و غیره فاصله چندانی با این مرکز خرید ندارند.

در مرکز خرید نیشان تاشی چه می‌بینیم؟

شاید در میان دیگر مراکز خرید استانبول، این مرکز خرید وسعت چندان زیادی نداشته باشد. اما امکانات بی‌شماری دارد که در زیر به آن اشاره می‌کنیم. 

  • برترین برندهای دنیا را در این مرکز خرید می‌توانید مشاهده کنید. در یک کلام، برای خرید لوکس به نیشان تاشی بروید.
  • لذت نوشیدن مقداری قهوه در معروف‌ترین برندهای جهانی کافی شاپ را از دست ندهید.
  • در رستوران‌های مرکز خرید نیشان تاشی انواع غذاهای مکزیکی، ایتالیایی، ژاپنی و غذاهای دیگر ملل سرو می‌شود.
  • اگر اهل سینما باشید، می‌توانید فیلم‌های‌ هالیوودی و کشور ترکیه را در سینمای این مرکز ببینید.
  • سالن ورزشی و پارکینگ از دیگر امکانات این مرکز خرید است.
  • هر از گاهی جشنواره‌هایی در این مرکز برپا می‌شود که حضور در آن تجربه‌ای منحصر به فرد خواهد بود.    

مرکز خرید نیشان تاشی 150 فروشگاه دارد که مهمترین برندهای داخلی و خارجی، کافه‌های معروف دنیا و رستوران های خاص قرار گرفته است. استارباکس و همچنین کافه زنجیره‌ای "Second Cup Coffee" که کانادایی است برای اولین بار در نیشان تاشی در طبقه اول شعبه خود را راه انداختند.
در طبقه دوم نیز "Gloria Jeans Cafe" و در طبقه سوم "Café Crown" قرار گرفته اند که همگی از مشهورترین کافه ها در دنیا هستند. در طبقه چهارم این مجموعه رستوران های مختلفی قرار گرفته اند که معروف‌ترین آنها "Yummies Food Bar" است که غذاهای بین المللی با تمرکز ویژه بر غذاهای ایتالیایی است. در کنار این رستوران، رستوران مکزیکی "Cantina Mariachi" با غذاهای رنگارنگ مکزیکی از مشتریان پذیرایی میکند. از سوشی های خوشمزه رستوران" Suinn "و چای سبزش اصلا نمی‌شود گذشت. بستنی خانگی"Ben and Jerry’s" را هم فراموش نکنید.
سالن نمایش سینمایی که در بالاترین طبقه قرار گرفته است در کنار سایر رستوران‌های مطرح دنیا قرار گرفته است. طراحی دکوراسیون نیشان تاشی مخصوصا این طبقه چشم هر ببیننده ای را به خود جلب می‌کند.

در منطقه نیشان تاشی علاوه بر خرید پوشاک می توانید از فروشگاه ادویه جات معروف به نام Zencefil Aktar خرید کنید و یا در رستوران فست فود چینی به نام Cin Lee غذا میل کنید . در ضمن فروشگاه سارار(sarar) ، چند فروشگاه جواهرات و یک فروشگاه لوازم ورزشی به نام pull & bear در انجا بچشم میخورند . در خیابان روملی فروشگاههای معروف Faik Sonmz ، Adil Isık ، Maxim قرار دارند . اما برندهای منگو ، گپ ، بنانا رپابلیک ، ویکتوریا سیکرت ، کوتون ، لاکوست ، ناین وست ، روبرتو کاوالی ، سامسونایت ، پولو ، تامی ، آلدو و ماوی ، لویی ویتون و کارتیه در نیشان تاشی حضور دارند .

مسیر دسترسی مرکز خرید نیشان تاشی

دسترسی به این مرکز بسیار آسان است؛ یکی از دلایل پرطرفدار بودن این مرکز همین موضوع می‌تواند باشد. این مرکز در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده و با هر وسیله نقلیه‌ای مانند اتوبوس، مترو و غیره می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. از میدان تکسیم تا این مرکز 20 دقیقه پیاده‌روی در میان خیابان زیبای جمهوریت لازم است. اما اگر ترجیح می‌دهید کمتر پیاده‌روی کنید، تا ایستگاه متروی osmanbey بروید و از آنجا از خیابان روملی به سمت شرق بروید تا به مقصد برسید. 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: